Kde prodat použité oblečení

Vyčistěte si skříně a vydělejte si další peníze. Zde je místo, kde se prodává použité oblečení pro většinu mincí:

  1. Dámské oděvy: Vezměte si je do prodejny jako Clothes Mentor nebo Buffalo Exchange; pošlete to na ThredUp, nebo seznam své věci na eBay.
  2. Juniorské oděvy: Prodávejte v prodejně jako PlanetXchange nebo Plato's Closet; pošlete své položky na ThredUp nebo vypište své odhady na eBay.
  3. Dětské oblečení: Prodávejte v dětském zásilkovém prodeji; vezměte si své věci do Once Upon a Child (nebo do jiného maloobchodního prodejny ve vaší komunitě); uveďte jej na eBay; nebo jej pošlete na ThredUp.
  4. Mateřské oblečení: Prodávejte v dětském zásilkovém prodeji; vezměte to k oblečení Mentor; seznam vašich věcí na eBay; odešlete je do skříně mateřství; nebo jej pošlete na ThredUp.
  5. Vintage oblečení: Uveďte seznam svých věcí na Etsy nebo eBay, nebo je odešlete (zkontrolujte telefonní seznam pro zásilkové obchody ve vaší oblasti). Buffalo Exchange také přijímá vintage oblečení.
  6. Pánské oblečení: Položte své oblečení na prodej na Grailed; vzít to na Buffalo Exchange; nebo jej uvést na eBay.
  7. Designové oděvy: Uveďte své položky na stránkách Tradesy, TheRealReal nebo Material World (nabízejí spíše úvěr za obchod než za hotovost); nebo jej odešlete do špičkového konsignačního skladu ve vaší oblasti.
  8. Oblečení plus: Prodávejte své věci prostřednictvím Clothes Mentor, ThredUp; nebo hledejte skupinu na Facebooku, která se specializuje na prodej a obchodování plus velikosti oblečení.

Když čistíte skříň, nezapomeňte projít také příslušenství. Většina těchto obchodů / webových stránek také přijímá boty, kabelky, šperky, šátky, opasky a dokonce i parfémy.

Ilustrace: © Smrk, 2018

Nejste si jisti, kterou možnost zvolit “>

Špičkové předměty (jako jsou vintage a návrhářské kousky) mají tendenci dělat nejlepší online. Na oblečení budete mít více očí a obvykle budete dělat víc, než byste mohli na místě.

Pro děti, juniory a mateřské předměty, zvážit dětský zásilkový prodej. Obvykle se konají dvakrát ročně - na jaře a znovu na podzim.

Věnujte pozornost poplatkům

Téměř všechny výše uvedené možnosti přicházejí s výpisem poplatků a / nebo provizí. Než souhlasíte s prodejem svých položek, nezapomeňte pochopit, kolik skutečně vyděláte.

Snažíte se zbavit některých věcí, abyste vytvořili prostor pro nový šatník? Pak zvažte přijetí úvěru z obchodu místo hotovosti. Většina z cihel a online obchodů uvedených v tomto článku nabízí prodejní úvěr jako možnost platby a pokud se rozhodnete jít touto cestou, odmění vás větší výplatou.

Chcete pouze skříňový prostor? Pak zvažte zvážení odevzdání použitého oblečení do místního spořitelny nebo ho pošlete na Schoola. Výtěžek pošlou do vaší školy.