Kde najdete bezplatné nebo placené vzorky barev a vzorníky

Představte si, že zamýšlená barva barvy vaší místnosti pomocí online vizualizátoru malby je zábavná, ale často se něco překládá v překladu. Barvy malování na obrazovce budou vždy vypadat jinak než barvy malování na zdi. Nemluvě o tom, že pokoje vyobrazené online vizualizátory vypadají naprosto nic jako ty ve vašem vlastním domě, a nahrání fotek z vašich pokojů se nikdy nezdá být dobře. Nic tedy nelze porovnat s věrností barev nanášení barvy na vaši skutečnou zeď. To je příslib vzorků barev. A to je slib, který přináší, protože vzorek barvy na zdi vám umožní vidět barvu ve všech fázích po celý den.

Jak používat vzorek barvy správným způsobem

Vzorky barev přicházejí buď v kapalné formě jako testery, nebo v pevné formě jako vzorníky. Vzorky barev nebo testery jsou lahve tekuté barvy od 2 uncí do 8 uncí, které se nanášejí přímo na vaši zeď nebo na kus bílé pěnové desky nebo sádrokartonu. Neaplikujte na karton, protože je příliš savý. Vzorníky plné barvy jsou silné papírové čtverečky nebo obdélníky představující barvy barvy. Ty jsou buď volné nebo svázané jako palety v odstupňované podobě.

Tekuté vzorky barev umožňují použít jednorázové pěnové kartáče nebo válečky, nebo dokonce skutečné kartáče, k nanášení vzorové barvy na vaše stěny. Vytvořte krabici pokrytí pomocí malířovy pásky a zůstaňte v ní při nanášení vzorku.

U 8-uncových vzorků barvy máte 1/16 objemu galonu barvy. Protože galon barvy obvykle pokrývá 400 čtverečních stop, u vzorku s 8 uncemi můžete pokrýt až 25 čtverečních stop. Postupujte podle pokynů na testeru, protože některé vzorky barvy pokrývají pouze asi 16 čtverečních stop.

Pro jednostěnné aplikace, jako je přízvuková stěna, budete moci vytvořit zkušební barvu o délce 5 stop po 5 stopách. Pro celé místnosti je výhodné povlakovat všechny čtyři stěny, protože se během dne mění přirozené světlo a v noci umělé světlo. To činí asi 6 1/4 čtverečních stop zkušební barvy na zeď (každý čtverec by byl 2 1/2 stopy po 2 1/2 stopy).

Vzorky barev často nejsou skutečnou barvou, kterou byste si koupili ve větším množství. Výrobci barev ředí barvu ve vzorcích a dodávají jí méně pevných látek, které vytvářejí skutečné barvy. Pigmenty jsou přesné.

Hledání vzorků bezplatných a placených barev a vzorníků

Behr a Glidden

Vzorky barev Behr a Glidden najdete v obchodě Home Depot nebo online v 8-uncových velikostech. Vzorky tekutých barev Free Behr a Glidden nejsou k dispozici, ale barevné vzorky jako volné karty jsou zdarma. Pro náročné uživatele barev, jako jsou profesionální malíři a designéři, jsou k dispozici barevné ventilátory zobrazující 1 434 barev.

Benjamin Moore

Benjamin Moore nabízí obří políčka, které nazývají Paint Color Sheets v 8-palcových až 9 1/4-palcových velikostech. Benjamin Moore také nabízí vzorky velikostí barev tekutých barev pro zakoupení z kolekce více než 3 000 barev.

Country Chic Paint

Společnost Boutique Paint Country Country Chic Paint často spouští bezplatné vzorky vzorků barev. Sledujte na svých stránkách nebo na Facebooku chytit tyto propagace, když k nim dojde.

Dunn Edwards

Dunn Edwards poskytne až 100 bezplatných barevných karet z výběru 1 996 barev Perfect Palette.

Holandský chlapec

Holandský chlapecký program vzorků barev vám nabízí čtyřikrát více barev než 8-unce vzorků se svými vzorky Twist & Try. Barvy Platinum Plus a Forever se dodávají v 8 uncích. Všechny jsou k dispozici ke koupi.

Ecos Paint

Ecos Paints prodává uklizené skleničky vzorků barev (2 unce) ve třech baleních. Vzorky jsou zdarma (rabaty), pokud si zakoupíte jeden nebo více galonů barvy. Malování čipy jsou k dispozici zdarma.

Kelly Mooreová

Kelly Moore Paints vám dá jeden kvart zdarma vzorku barvy, pokud si z nich objednáte online. Objednávka však nebude splněna prostřednictvím online žádosti. Dostanete kupón, který vezmete do obchodu Kelly Moore Paints v zúčastněných oblastech.

PPG barvy

PPG Paints poskytuje barevné karty velikosti 8 palců po 8 palců zdarma na vyžádání online.

Sherwin-Williams

Barvy Sherwin-Williams se prodávají v samostatných obchodech Sherwin-Williams. Color To Go je největší vzorek barvy, který je k dispozici, produkující přibližně 75 čtverečních stop pokrytí. V obchodech Sherwin-Williams jsou zdarma k dispozici čipy volné barvy. Sherwin-Williams nenabízí fanoušky barev.

Valspar

Barevná barva se nachází v obchodech Lowe's Home Improvement a 8-unce vzorků lze zakoupit v obchodě nebo online. V Lowe's jsou zdarma k dispozici čipy na malování. Valspar nenabízí fanoušky barev.