Co byste nikdy neměli dělat v obchodě s barvami

Zde je návod, jak vybrat správnou barvu barvy v obchodě

Když uchopíte barevné pruhy barvy, ujistěte se, že jste připraveni nakupovat barvy. I když právě začínáte hledat barvy barev, vaše návštěva bude zbytečná, pokud nemáte nápad, když navštívíte obchod s barvami nebo obchod s barvami pro domácí kutily. Prohlídkový výlet může být ohromující a později může dokonce ztížit výběr barvy. Když nemáte nápad na začátku, když začnete popadat barvy, budete chytit příliš mnoho a většina z nich nebude nic, co by bylo blízko tomu, co budete chtít. Neuspořádaná hromada barevných karet v padesáti různých odstínech vaší oblíbené barvy zpomalí proces výběru nejlepší barvy.

Nemusíte přesně vědět, jakou barvu hledáte, ale zkuste ji zúžit na dvě nebo tři odstíny a poté zvolit různé odstíny těchto barev. Označte několik velkých obálek barvami, které začínáte, a oddělte odebrané vzorky. Mějte inspiraci notebook nebo náladu deska s nápady a výstřižky. Inspiraci můžete přinést do obchodu s barvami, abyste mohli začít. Zde je návod, jak vytvořit desku nálady

Nikdy nezastavujte v lakovně jen proto, že jdete každý den

Ano, je skvělé mít poblíž obchod s barvami. Než se však zastavíte v obchodě v sousedství, prozkoumejte nejprve značky barev, abyste zjistili, která z nich má barvy a produkty, které odpovídají vašemu stylu. Každá společnost pro lakování má svůj vlastní jedinečný barevný pohled.

Nikdy nepředpokládejte, že personál obchodu s barvami může poskytnout rady ohledně zdobení

Profesionálové v místním obchodě s barvami nebo domácími kutily znají své výrobky. Můžete získat vynikající rady ohledně malování a produktů a odpovědět na některé základní otázky týkající se barev. Pokud si nejste jisti, jak vybrat správnou barvu nebo jak může něco vypadat ve vašem domě, zaměstnanci lakovny vám nemusí být schopni poskytnout komplexní radu, kterou potřebujete. Místo toho se zeptejte, zda mají barevné konzultační akce, nebo zda mohou navrhnout místního poradce pro barvy. Konzultant může zobrazit barvy ve vaší domácnosti, zatímco zaměstnanec obchodu bude omezen na vidění barev ve svém obchodě.

Nikdy neopouštějte obchod s barvami, aniž byste se naučili základům

Zaměstnanci lakovny vám mohou pomoci pochopit rozdíl v lesku barev, který může ovlivnit váš projekt malby. V obchodě se také můžete dozvědět o nástrojích, které musíte správně malovat. Jednoduchá otázka „existuje něco, co bych měl vědět o výběru nebo použití této barvy“> Další informace o podtónech.

Nikdy nekupujte barvy bez vzorkování jako první

Jako odborník na barvu je tohle moje mantra. Nikdy byste neměli nanášet na stěny nátěr, pokud jste nejprve nezačali vzorkovat barvu v prostoru. Pro toto pravidlo opravdu neexistuje žádná šedá oblast. Jednoduše nemůžete vědět, jak se barva bude chovat na vašich stěnách, dokud ji neuvidíte na zdi. Zjistit, že vaše barva barvy je špatně po malování místnosti, je nesprávný čas. Přečtěte si, proč je vzorkování barvy barvy zásadní