Co potřebujete vědět o nákupu barvy online

V dnešní době lze téměř vše, co potřebujete, zakoupit online z pohodlí vašeho gauče. Od papírových ručníků přes brýle až po předměty s vyšší cenou, jako jsou motorová vozidla, se svět stává stále digitálnějším. Pravděpodobně jste si již nějaký nábytek koupili online - matrace, pohovky, židle a další. Ale stejně snadné je vybavit váš domov z počítače, co koupit online barvy? ">

Mnozí z nás prostě nemají čas jezdit do železářství, vybírat barvu a čekat na smíchání. Místo toho stále více maloobchodníků s barvami začalo nabízet své výrobky online, což vám ušetří čas a potíže při řešení obchodů s cihlami a maltami během vaší příští renovace. Ale nákup barvy není tak jednoduchý jako nákup nového povlečení, a pokud se rozhodnete objednat plechovku z počítače, měli byste mít na paměti některé klíčové věci.

Jak nakupovat Malování online

Pokud máte zájem o nákup barev online, ale nemáte tušení, kde začít, je tento proces překvapivě podobný tomu, že se jednoduše vydáte do svého velkého obchodu. Mnoho z nejznámějších značek barev, které již znáte a milujete (Sherwin-Williams, Benjamin Moore, Valspar a další), lze zakoupit online. Například Benjamin Moore prodává vzorky barev a paluby ventilátorů online a umožňuje zákazníkům nakupovat plechovky barvy pro vyzvednutí v místním obchodě. Někteří prodejci, například Home Depot, vám také umožňují vybrat si barvu od oblíbených značek a buď odeslat přímo do vašeho domu, nebo vyzvednout v nedalekém obchodě.

Kromě tradičních značek, které již znáte, je v malířském prostoru mnoho nových hráčů, kteří skutečně přijali digitální éru. Značky zaměřené na tisíciletí, jako je Clare a Backdrop, se nyní prodávají výhradně online a nabízejí lepší kurátorský zážitek z nákupu. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete pro nákup, existují nekonečné možnosti nákupu barev online.

Getty Images

Jak vybíráte barvy online ">

Jedním z největších zaváhání lidí ohledně nákupu barev online je to, jak se rozhodnout, když barvu nevidíte osobně. Mnoho maloobchodníků s barvami se pokusilo o to, aby byl proces nákupu barev ještě snazší zavedením řešení založených na technice, která vám pomohou se správně rozhodnout. Mnoho značek, například Sherwin-Williams a Behr, mají virtuální ateliéry „vyzkoušejte“, kde si můžete prostřednictvím aplikace vizualizovat barvy ve svém pokoji. V jistém smyslu vám to vlastně pomůže představit si novou barvu barvy v místnosti lépe, než kdybyste šli do obchodu a podívali se na vzorek.

Kromě toho někteří prodejci dokonce nabízejí technologii přizpůsobení barev, která pomáhá při odhadu z procesu nákupu barvy. To je užitečné zejména v případě, že se vám shodují již existující barvy na stěnách. Například ColorSmart by Behr vám umožní nahrát obrázek vaší místnosti do její aplikace, která automaticky odpovídá barvě barvy pro vás.

Ale můžete to vrátit?

Takže s tou odvážnou barvou šedozelená jste měli dobré úmysly, ale ve skutečnosti je to trochu příliš nezvyklé a světlé pro vaši představu. Co můžeš udělat? V závislosti na prodejci můžete dokonce vrátit již smíšenou barvu. Například kolekce barev Spruce Best Home obsahuje zásadu Amazon pro vrácení zboží, která vám umožňuje zaslat zpět plechovku barev pro plný návrat. Webové stránky Clare i Backdrop stojí za svými produkty a pokud vám z jakéhokoli důvodu nebude z nějakého důvodu způsobeno, že vám nebude vyhovovat, vrátí vám vaši původní platbu. Ostatní velkoobchodní prodejci s velkými krabicemi se obvykle řídí svými zásadami v obchodech a obvykle vám nedovolí vrátit barvy na míru nebo smíšené barvy.

Pokud máte obavy z vracení barvy, je dobré si předem objednat vzorek. Zatímco proces tónování barev je neuvěřitelně vědecký a přesný, možná budete chtít vyzkoušet skutečnou barvu na zdi pomocí osvětlení vašeho domova - a to je v pořádku. Téměř každá značka barvy nabídne vzorek, takže si můžete předem vyzkoušet.

Co si pamatovat

Sbírání barvy barvy může být stresující, ale nemusí to být. Jednou z nejlepších věcí o barvě je to, že je reverzibilní, takže není důvod nezkoušet tuto módní šalvěj zelenou nebo tučné žluté, o které jste ve vaší kuchyni snili. Malování je skvělý způsob, jak proměnit místnost, a může vyvolat dojem prostoru, který je náladový, uklidňující, uklidňující nebo povzbuzující pouze jedním kabátem. A díky technologii usnadňující proces nákupu barvy než kdy jindy není důvod experimentovat.