Co je třeba vědět o historických postýlkách

Love all things vintage "> Shabby Chic nebo o dotek více statku moderní, autenticky vintage výzdoba školky nikdy nebyla více populární!

To znamená, že pokud již zobrazujete sebe, pročesáváte své oblíbené starožitné strašidla při hledání dokonalého vintage šperku postýlky, možná budete chtít znovu myslet. Zatímco elegantní školka s navrácením je vždy bezpečná sázka, může být kolébka cokoli jiného.

Než se rozhodnete usadit na vinobraní postýlce nebo přivést domů krásné starožitnosti, věnujte chvilku zvážení těchto důležitých bezpečnostních tipů.

Proč odborníci říkají „použité“ použité kolébky

Varování

Podle americké komise pro bezpečnost spotřebních výrobků (CPSC) by rodiče měli, kdykoli je to možné, předávat nákup použitých použitých postýlek - starožitných nebo jinak. Jistě, ten krásný vyhledávač obchodů může vypadat, že je v dobrém stavu, ale to, co nevidíte, by mohlo ublížit vašemu malému.

Opotřebovaný nebo chybějící hardware může být snadno přehlédnut, zejména pokud není postýlka dodána s původní příručkou pro majitele. I něco tak jednoduchého, jako je špatná montáž, může mít nebezpečné následky, což může vést k nesprávné funkci a možnému zranění. Štěpky a štípané a odlupující se barvy mohou také představovat riziko, nemluvě o nebezpečných, přerušovaných funkcích. Například „drop-branky“ byly údajně zodpovědné za až 32 kojenců, než byly v roce 2011 ukončeny.

Nebezpečí historických kolébek

Protože federální bezpečnostní směrnice jakéhokoli druhu vstoupily v platnost až v roce 1973, představují kolébky ještě větší hrozbu, než je váš průměrný výprodej na zahradě. Nebezpečné příspěvky, ozdobné výřezy a další funkce, které nesplňují moderní bezpečnostní předpisy, jsou běžné a mohou vaše dítě zabít nebo vážně zranit.

A co víc, jakákoli postýlka postavená před rokem 1978 může být ošetřena toxickou olověnou barvou, jejíž použití bylo legální a převládalo před tímto datem. Děti a kojenci jsou zvláště náchylní k otravě olovem, která by mohla způsobit těžká porucha učení, problémy s chováním, záchvaty a dokonce smrt.

Ochrana vašeho dítěte

Nastavili jste své srdce na rodinné dědictví? Musíte se ujistit, že zvolená postýlka splňuje všechny moderní bezpečnostní požadavky. Potřebovat pomoc? Dostali jsme tě na sebe!

Zde je hubená na to, co hledat:

  • Bezolovnatá barva: Před zavedením kolébky do školky byste měli zvážit provedení olověného testu. Domácí testovací soupravy, jako je D-Lead Paint Test Kit, jsou levné a široce dostupné a mohou jít podél cesty k uvolnění starosti mysli. Chcete profesionální názor? Zkuste se obrátit na společnost zabývající se snižováním emisí, aby pro vás provedl test.
  • Bezpečné rošty : Zkontrolujte rozteč lamel na vaší vintage postýlce. Lamely postýlky by neměly být dále než 2 a 3/8 palce od sebe. Ještě širší a riskujete, že se vaše malá hlava proklouzne nebo uvízne mezi postýlkami. Pokud to vypadá, že byste mohli projít plechovkou sody mezi mřížemi, mezera je pravděpodobně příliš široká. Podívejte se na další postýlku, nebo zvažte nájem truhláře k vyřešení problému.
  • Jednoduchý design: Zatímco krásné, ozdobné prvky, jako jsou ozdobné výřezy a rohové sloupky, mohou zachytit oblečení nebo zachytit ruce, nohy nebo hlavu dítěte, což má za následek zranění nebo dokonce smrt. Malé dekorativní dřevo, jako je zdobené rolování dřeva, je také náchylné k rozbití a představuje nebezpečí udušení pro batolata bez dozoru. Pravidelně kontrolujte, zda vaše postýlka není uvolněná nebo rozbitá, a zajistěte, aby byly všechny dekorativní výřezy dostatečně nad dosahem dítěte. Pokud má zvolená postýlka rohové sloupky, měly by být tyto sloupky vysoké méně než 1/16 palce nebo vyšší než 16 palců. Pokud vaše příspěvky nespadají do tohoto rozsahu, zvažte jejich změnu.
  • Rámeček Sure-Fit: V dnešní době jsou velikosti matrací pro postýlky standardizovány, ale vždy tomu tak nebylo. Pokud používáte vintage postýlku, musí být schopna namontovat standardní postýlku matrace o rozměrech 51 a 5/8 palců dlouhá a 27 a 1/4 palce široká. Při instalaci by mezi matrací a rámem nemělo být více než dvě mezery mezi prsty. Větší mezera by mohla zachytit a případně udusit vaše dítě.
  • Masivní konstrukce: Než začnete používat svou postýlku, dejte jí dobře shakedown. Pokud je správně sestaveno, nemělo by se toho dávat mnoho. Vidíte hodně pohybu? Možná budete muset hledat robustnější postýlku.

Zvažte koupi vzhledu

Nemůžete najít kolébku poctivé Bohu, která splňuje dnešní přísné bezpečnostní standardy? Proč si místo toho zvolit nádhernou reprodukci? Vintage copycats nabízejí všechny styly autenticky vintage kusů bez obav a s rostoucí popularitou vintage dekorů je nalezení faux vintage krásy stejně snadné jako se posadit k vašemu nejbližšímu počítači.