Co se stane, když dojde k sanaci plísní?

Přesně to, co se stane, když se ve vašem domě objeví společnost na sanaci plísní, která zbaví váš dům plísně ">

Varování

Hodinu nebo dvě před příjezdem společnosti zlikvidujte přístup k nápravné zóně. Sequester house mazlíčci v oddělené místnosti umístili psa na dvorek, přesouvali auta z příjezdové cesty nebo do garáže a vyčistili široký přístup zvenku až do oblasti plísní.

Zabijte plísní biocidem

  • Společnost se připravuje : Společnost na sanaci plísní zaparkuje kamion co nejblíže ke dveřím, položí plastové fólie a protlačí hadice domem do formy. Pokud je oblast formy přístupná zvenčí (jako je prolézací prostor), tím lépe. Dobrá společnost na sanaci plísní se postará o to, aby váš dům zůstal čistý, zatímco oni dělají práci.
  • Proces vyzvednutí : Stejně jako u jiných potenciálně nebezpečných procesů, jako je odstraňování olověných barev nebo azbestu, se sanace plísní plně přizpůsobí akci: bílé obleky od hlavy až k patě, botičky, respirátory a brýle. To nutně neznamená, že společnost pro sanaci plísní bude odstraňovat toxickou plísní. Toto je obvyklý postup pro jakoukoli práci, se kterou se zabývají.
  • Spray Down : Prvním krokem tohoto dvoustupňového procesu je postřik oblasti formy biocidem. Biocide je kapalina schválená EPA, která ničí plísně. Všimněte si, že bělidlo není schváleno EPA pro hubení plísní. Tento první krok by obvykle měl trvat kratší dobu než druhý krok.
  • Počkejte : Poté, co pracovníci odejdou, biocid jde do práce a zabíjí spory plísní.

Oblast stříkání formy se zapouzdřením

Následující den se společnost pro sanaci plísní vrátí a je opět zapotřebí jasný přístup.

  • Zapouzdření : Pracovníci budou stříkat oblast typem barvy nebo vápna, které zapouzdří zbývající spory plísní. Společnost na sanaci plísní by měla postřikovat daleko za plesnivou plochu, aby zajistila, že již nebude růst plísně. Například, pokud pouze omezená plocha podkroví vykazuje plísní, společnost pravděpodobně ještě postříká celé podkroví. To je více žádoucí a měli byste společnosti potvrdit, že tak učiní.