Sledujte všechny epizody „Jedna věc“

The Ultimate Guide

Úvod
 • V zákulisí

  • Seznamte se s týmem
  • Sdílejte svou jednu věc!
  • Čtenáři sdílejí svou "věc"
 • Epizody

  • Sledujte všechny epizody
  • Odstraňte tvrdohlavé nálepky
  • Křídové barvy dýně
  • Snadné kutily kostýmy
  • Zdravé strašidelné občerstvení
  • Jak složit mikinu
  • Nikdy Kladivo Prsty
  • Vyčistěte kořením
  • Vyjmutí kobercových důlků

Sledujte všechny epizody „Jedna věc“

Tým Spruce Team

Aktualizováno 11/12/19

V tomto článku rozbalte
 • Epizoda 1: Tajemství odstraňování tvrdohlavých samolepek
 • Epizoda 2: Malování dýní s křehkou barvou
 • Epizoda 3: No-Sew Last-Minute DIY kostýmy
 • Epizoda 4: Zdravé a chutné strašidelné občerstvení
 • Epizoda 5: Nejlepší způsob, jak složit mikinu
 • Epizoda 6: Už nikdy nenarazte prsty!
 • Epizoda 7: Koření, která můžete vyčistit
 • Epizoda 8: Trik při odstraňování důlků koberců
 • Smrk jte: epizody "One Thing"
Zpět na začátek

Láska "Jedna věc" "> dejte nám vědět, který z nich je váš oblíbený.

Epizoda 1: Tajemství odstraňování tvrdohlavých samolepek

Proč je to nejškaredější samolepky nejobtížnější odstranit ?! Naštěstí Melanie zná relativně neusporiadanou metodu odstraňování tvrdohlavých samolepek ze všech typů povrchů a klíčem je obyčejná součást domácnosti téměř každý, kdo vlastní.

1:14

Epizoda 2: Malování dýní s křehkou barvou

Dýně bez vyřezávání jsou populárnější než kdykoli předtím a Melissa je tu, aby vám ukázala tři způsoby, jak přijmout tento trend. Použitím pouze štětce a naší Křídové povrchové barvy můžete své dýně proměnit v moderní umělecká díla - tykev!

4:59

Epizoda 3: No-Sew Last-Minute DIY kostýmy

Zapomněli jste koupit kostým Halloween? Nebojte se! Sami jste pokryli čtyřmi jedinečnými halloweenskými soubory, které nevyžadují nic víc než pár zásob a horkou lepicí pistoli.

5:22

Epizoda 4: Zdravé strašidelné občerstvení

Co je děsivější než duchové, čarodějnice nebo vlkodlaci? Vytváření zdravé svačiny, které si každý opravdu užívá. I když nikdy neřekneme „ne“ několika hrstům cukrovinek, mezi trikem nebo ošetřováním a Halloweenskými párty, kiddos mohou rychle zasáhnout přetížení cukru. Sledujte, jak Melanie vytváří několik lahodných a výživných strašidelných svačinek, které jsou ideální pro pohánění vaší hladové hordy.

4:13

Epizoda 5: Nejlepší způsob, jak složit mikinu

Mikina je šatník, který musíte mít pro všechny. Nechte Melanie, aby vás naučila (a generální ředitel Dotdash, Neil Vogel) nejnápadnější, prostorově úspornou metodou skládání své oblíbené mikiny, takže můžete tomuto oblečení dát úctu, kterou si určitě zaslouží.

3:22

Epizoda 6: Už nikdy nenarazte prsty!

Vaše prsty si zaslouží zůstat nedotčeny! Ušetřete své číslice rozhořčením, že vás během příštího projektu na zlepšení domova rozbije kladivo těmito užitečnými triky, které Sami zvládl.

2:04

Epizoda 7: Koření, která můžete vyčistit

Koření! Bezpochyby skvělé k jídlu. Mají však tajný sekundární účel? Sledujte, jak Melanie testuje, zda se mohou mayo, kečup a ocet zdvojnásobit jako čisticí prostředky.

1:43

Epizoda 8: Trik při odstraňování důlků koberců

Pokud jste někdy přestěhovali nábytek z koberce, pravděpodobně jste obeznámeni s nevzhlednými důlky, které vám zůstanou pozadu. Neboj se! Existuje jednoduchý způsob, jak tyto malé kobercové krátery odstranit. Sledujte, jak Sami přesně vysvětluje.

1:14

Smrk jte: epizody "One Thing"

Chcete více "Jedna věc"? Podívejte se na tipy na vaření a základní recepty z našeho sesterského webu The Spruce Eats, níže.

Epizoda 1: Nejrychlejší okurky všech dob

Jste připraveni udělat nejrychlejší okurky na planetě? Jess je. Sledujte, jak se jí rozbíjí cesta k svěží, svraštělé slávě s hromadou okurek Kirby a její důvěrnou litinovou pánví. Zjistěte, proč tato brutalita pomáhá solance proniknout a vytvářet křupavé okurky v rekordní rychlosti.

2:15

Epizoda 2: Trik k dokonalému uvaření vajec

Jaký je nejlepší způsob, jak vařit perfektní jammy vejce, pokaždé? Lidé se neustále ptají na tuto otázku a Heather je skutečně psychická, aby jim ukázala, jak na to. Je to nesmírně snadné, uspokojivě přesné a vejce prakticky skočí z vlastních skořápek.

1:49

Epizoda 3: Jak si vyrobit fond Halloween Candy

Tady je zábavný nový způsob, jak vdechnout nový život v cukroví Halloween - proměnit tyto zbylé dárky na špičkovou fondue. Vše, co potřebujete, jsou vaše oblíbené zábavné bary, malý crockpot a všechny obvyklé fondue fixins '. Podívejte se, co Jess spáruje s Butterfingerem, Snickersem a Mléčnou dráhou - a připravte se na přetížení čokolády.

3:58

Epizoda 4: Jak krájet a loupat ořešák squash

Nemá se čeho bát, ale strach sám. Strach a někdy také ořešák squash. Heather však trvá na tom, že je to docela snadné, a prokazuje to tím, že předvede přímý způsob loupání, krájení a odeslání velké tuky třešňového ořechu na úhledné malé kousky bez přerušení potu.

3:44

Epizoda 5: Jak si vyrobit mléko z hnědého cukru

Možná ještě neznáte mléko z hnědého cukru podle názvu (zatím!), Ale pravděpodobně jste ho viděli vyskakovat ve svém Instagramu. Tchajwanský bublinový čaj se stal tak populárním, foodies se seřadili na dvě hodiny, aby si dali ruce na jednu. Máte štěstí, protože doma je neuvěřitelně snadné znovu vytvořit - ať vám Patty ukáže, jak.

2:14

Epizoda 6: Měřicí rýžový trik

Skutečnost: Při vaření rýže ve skutečnosti nemusíte měřit vodu. Známe trik, který se používal po celá staletí - a to i v dětských domovech editorů potravin Patty a Jess. Přidejte do hrnce jakýkoli druh rýže a připravte se na svědectví dokonalé, načechrané magie měření.

3:22

Epizoda 7: Neuvěřitelně snadné nadýchané brambory

Co kdybychom vám řekli, že jste jen jeden kuchyňský přístroj od výroby nejjemnějších bramborových brambor? Tento trik je neuvěřitelně snadný a vaše jídlo bude mluvit o každém jídle a večeři. Sledujte, jak vám Heather ukáže, jak tuto klasiku zalévat.

2:22