Vinylová fakta a odpovědi

James Brey / Getty Images

Chcete vědět několik základních faktů o vinylové stěně ">

Co je to?

Je to druhá kůže pro váš dům: dlouhé proužky polyvinylchloridu (PVC), které vypadají jako tradiční obklady dřeva.

Odstranění aktuálního posuvu

Můžete to udělat, ale v případě projektů obnovy se instalátoři obvykle instalují na stávající vlečku.

Výběr barev

Tradičně se dodává v béžové nebo jiné pastelové barvě. V poslední době však byly vyvinuty techniky, které napouštějí vinylové desky bohatšími a hlubšími barvami.

Odtrhne to silný vítr?

Většina obkladových instalací je určena pro větry do 110 mil / h. Pokud ji vítr odtrhne, uvědomte si, že přeinstalace vinylu je mnohem jednodušší než u jiných typů vlečky.

Co je to „náměstí?“

Čtverec je 100 čtverečních stop vlečky (10 stop x 10 stop). Jednotlivé čtvercové záběry se nepoužívají.

Elektrické podložky

Nepotřebujete je. Ve skutečnosti jste lepší s menším tlakem vody. Stačí použít zahradní hadici, kartáč s měkkými štětinami a zředěné roztoky Fantastik® nebo Windex®. Práce také ocet (30%) a voda (70%).

Jak dlouho vydrží barva?

Nelze očekávat, že nic aplikované na exteriér domu bude trvat celá desetiletí. Barva vinylové obklady si však zachovává poměrně dlouhou dobu. Ve srovnání s tradičním exteriérovým malířským nátěrem vydrží barva na vinylové stěně mnohem, mnohem déle.

Je to Tacky?

V posledních letech se výrobci vinylových desek skutečně vyšplhali na desku, aby nabídli mnohem více než jen „obyčejný vanilkový“ produkt, na který jsme si zvykli. Dokonce i staré domy mohou být obloženy vinylem a zachovat si jejich historickou přitažlivost. Můžete se také rozhodnout malovat. Opravdu. Vyplatí se to prozkoumat.

Proč je to tak populární?

Je to nejlevnější varianta vlečky v okolí. Vyzkoušejte tento test. Získejte nabídku, aby váš dům byl profesionálně malován. Je pravděpodobné, že instalační nabídka vinylové desky bude velmi blízká, ne-li lepší. A s obkladem z vinylu, v závislosti na instalatérovi, byste mohli dostat spoustu doplňků - žlaby, víčko okna, izolace pod obklad atd.