The Ultimate Countdown to Thanksgiving

V tomto článku rozbalte
  • Čtyři týdny na den díkůvzdání
  • Tři týdny na den díkůvzdání
  • Dva týdny na den díkůvzdání
  • Jeden týden díkůvzdání
  • Den díkůvzdání
Zpět na začátek

Může to být jen my, ale zdá se, že na konci roku je kvalita „mrknutí a bude vám chybět“. Léto se často cítí nekonečné a plné možností: dlouhé dny plné slunečního svitu, jen čekající na naplnění dobrodružstvím. Ale jakmile se škola vrátí do relace, všechny dny běžely společně - jednu minutu kupujete školní potřeby a další bojujete, abyste zůstali vzhůru kvůli poklesu míče na Silvestra.

Nechápejte nás špatně, milujeme tuto roční dobu. Těch několik příštích měsíců bude nakonec plné chutného jídla a zábavných setkání s rodinou a přáteli. Ale pokud zapomenete zpomalit a vzít to všechno dovnitř, mohou nás tyto zvláštní okamžiky projít kolem.

Abychom se ujistili, že zůstaneme přítomni (a děláme všechno), vytvořili jsme Ultimate Countdown to Thanksgiving. Naše odpočítávání vám pomůže (a upřímně, pomůžeme si) připravit se na nadcházející dovolenou a vytěžit maximum ze sezóny. Máme tipy a triky pro přípravu vašeho domova na hostování a návrhy na udržení ducha pádu naživu. Sledujte každý den (a podělte se o svůj pokrok s námi na Instagramu @ TheSpruceOfficial!) A připravte se na své nejlepší díkůvzdání.

Čtyři týdny na den díkůvzdání

1. listopadu (27 dní na Den díkůvzdání)

Sbalte si Halloween dekorace (v listopadu je prostě něco zneklidňující vidět strašidelné tablea, yeah "> 20 nápadů na kreativní dekoraci.

Smrk / Candace Madonna

2. listopadu (26 dní na Den díkůvzdání)

Jistě, všichni mluví o jarním úklidu, ale věřte nám, úklid podzimu je věc a dnes je ten pravý den, kdy začít. Použijte náš kontrolní seznam pro čištění pádu a ujistěte se, že vám neuniknou žádná místa kolem vašeho domu. Díky tomu, že se to uskuteční začátkem měsíce, je mnohem snazší uklidit cestu před hostováním hostů.

Váš konečný seznam pro čištění na podzim

3. listopadu (25 dní na Den díkůvzdání)

V neděli jsme DIY. Házejte improvizovanou kutilskou párty se svou rodinou a získejte lstivost tím, že namalujete dýně (nejsou jen pro Halloween, yanno). Pokud jste měli výplň tykví (dostaneme ji), vyzkoušejte zábavný DIY projekt s zábavnou tématikou, jako je výroba věnce nebo ochrana podzimních listů. Nezapomeňte se s námi podělit o své sezónní projekty na Instagramu!

33 kutilství, aby byl váš domov připraven na podzim

4. listopadu (24 dní na Den díkůvzdání)

Procvičte si ruku při tvorbě sladkých dobrot pro Den díkůvzdání - konec konců je to Národní den cukroví! Vyleťte bonbóny nebo karamelová jablka, žvýkací karamely a čokolády, abyste se mohli posmívat - to vše na oslavu dovolené a samozřejmě sdílení s přáteli ... i když neřekneme, jestli se rozhodnete vše nechat pro sebe.

17 nejlepších receptů na podzim

5. listopadu (23 dní na Den díkůvzdání)

Oslovte přátele a členy rodiny, kteří se k vám mohou připojit k díkůvzdání, abyste si mohli vyzkoušet hrubý počet hlav. Zeptejte se na dietní omezení, co by chtěli přinést nebo vidět na stole, a poskytnout jim podrobnosti o načasování. Listopad může být rušný měsíc, takže je nejlepší dát lidem dostatek času na plánování termínů a dohod o cestování.

15 tipů pro organizované díkůvzdání

6. listopadu (22 dní na Den díkůvzdání)

Začněte zkoumat nápady pro své díkůvzdání. To nemusí být jen recepty. Podívejte se na nápady na výzdobu, nastavení stolů, hry, začátečníky konverzací a dokonce i nějaké hackerské přípravy. Vždycky je chytrý nápad mít arzenál zábavních nápadů před párty. Pokud je v rozhovoru každý klid nebo lidé hledají věci, které mají dělat po jídle, budete připraveni.

14 Díkůvzdání hry pro děti a rodiny

7. listopadu (21 dní na Den díkůvzdání)

Jdi sbírat jablko ještě dnes! Nebo si naplánujte víkendové datum. Není nic lepšího než křupavé jablko na občerstvení, pečení a zdobení. Je to také perfektní roční období k návštěvě stánků pro čerstvé produkty podzimní farmy a zachází s sezónními džemy a pečivem.

Váš kompletní průvodce 18 odrůd Apple

Tři týdny na den díkůvzdání

8. listopadu (20 dní na Den díkůvzdání)

Šťastný národní den Cappuccino! Dopřejte si kávu nebo si ji koupte pro někoho, kdo ji miluje. Není fanoušek kávy “> 9 položek, které potřebujete, aby se váš domov cítil útulně

Smrk / Candace Madonna

9. listopadu (19 dní na Den díkůvzdání)

Procházka kolem několika venkovních trhů dnes nebo návštěva místních řemeslníků, kde si můžete koupit věci, jako jsou ručně nalité svíčky nebo čerstvé podzimní ovoce a vegetariáni. Mnoho jedinečných předmětů může být dokonalým dárkem na dovolenou.

10. listopadu (18 dní na Den díkůvzdání)

Dnes je den Forget-Me-Not. Využijte dnes jako šanci dohnat přátele a členy rodiny, se kterými jste ztratili kontakt nebo s nimiž jste se chtěli spojit. Pošlete rychlý text, zavolejte je nebo je překvapte roztomilou kartou v e-mailu.

11. listopadu (17 dní na Den díkůvzdání)

Šťastný den veteránů! Zavolej veterána, kterého znáš, a děkuji mu za podávání nebo si je vezmi na jídlo. Pokud nejste s někým blízcí, věnujte čas vychovávání sebe nebo své rodiny významu dneška. Udělejte to ještě o krok dál tím, že píšete poděkováním a odhodíte je na místech, jako je VA nemocnice.

Den veteránů zdarma a slevy

12. listopadu (16 dní na Den díkůvzdání)

Udělejte si čas na venkovní přestávku během oběda, po práci nebo během dne. Není nic takového jako dýchání v ostrém, čerstvém padajícím vzduchu. Užijte si podzimní počasí - před deštěm a sněhem se opravdu začne kopat.

13. listopadu (15 dní na Den díkůvzdání)

Vyndejte si recept, který máte rádi. Pak je používejte po celou sezónu, aby se váš domov vždy cítil podzimní. Přidejte koření jako kardamom, skořice, hřebíček a badyán a ovoce jako pomeranče, jablka a brusinky. Možnosti jsou nekonečné!

Jak si vyrobit recepty na vaření hrnec
Smrk / Candace Madonna

14. listopadu (14 dní na Den díkůvzdání)

Přiřaďte odpovědnost za den. Pokud máte děti, dejte jim úkoly, jako je prostírání stolu, pomoc s jídlem, uklízení stolu nebo asistence při vaření. Rozdělte si odpovědnosti s vámi a vaším partnerem, aby se během dovolené nikdo necítil příliš stresovaný nebo ohromený.

Dva týdny na den díkůvzdání

15. listopadu (13 dní na Den díkůvzdání)

Vyzvedněte si dnes všechny produkty, které nelze rychle zkazit. Pokud budete mít náskok před hrou, nemusíte si dělat starosti s prodejnami potravin během týdne díkůvzdání. Je také skvělý čas chytit věci, jako jsou ozdobné předměty, ubrousky a nápoje.

16. listopadu (12 dní na Den díkůvzdání)

Potvrďte svůj seznam hostů pro Den díkůvzdání a vezměte na vědomí, co každý přináší, takže se na něco příliš nepřipravujete. Zvažte, co již máte, než se vydáte na další provoz s potravinami.

17. listopadu (11 dní na Den díkůvzdání)

Dobrovolník dnes. Ať už se jedná o jídlo pod přístřeškem nebo o vyzvednutí kabátů pro jízdu na zimním oděvu, najděte charitativní organizaci nebo organizaci, kterou jste vy, vaši přátelé a rodina nadšeni, a zjistěte, jak můžete pomoci. Podzim a zima mohou být pro lidi obzvláště náročná roční období a budete se cítit dobře, když budete moci vrátit své komunitě a způsobit vám starosti.

18. listopadu (10 dní na Den díkůvzdání)

Zkontrolujte a ujistěte se, že máte všechny potřebné nástroje a spotřební materiál pro vaření a hostování. Máte dostatek talířů, příborů a šálků pro všechny ty pravé kuchyňské pomůcky pro vaření? Vezměte na vědomí a získejte vše, co potřebujete, dopředu, než začne spěch.

19. listopadu (9 dní na Den díkůvzdání)

Vypněte telefon a udělejte si čas na nějakou analogovou zábavu s kreativní klávesou s nízkými klávesami. Vyberte si projekt, který pomůže vašemu domovu vypadat skvěle pro nadcházející oslavu díkůvzdání. Zkuste si vytvořit pěknou podzimní květinovou aranžmá nebo tykev. Středně-týdenní činnosti po práci jsou vždy dobrým zážitkem, který vám pomůže zbavit se stresu.

6 kroků k tomu, aby se DIY květinové vrcholem
Smrk / Margot Cavin

20. listopadu (8 dní na Den díkůvzdání)

Naplánujte si svůj stolní stůl a speciální dekorace díkůvzdání dnes. Přemýšlejte o sezení a vypište karty míst pro své hosty. Přečtěte si náš vysvětlující, jak nastavit formální jídelní stůl.

13 nejúžasnějších stolů díkůvzdání

21. listopadu (7 dní díkůvzdání)

Vyčistěte chladničku. Ujistěte se, že máte k dispozici dostatek místa pro Turecko, nádobí, které je třeba chlazit, a prostor pro zbytky!

Jeden týden díkůvzdání

22. listopadu (6 dní na Den díkůvzdání)

Kupte si krůtu ještě dnes. Můžete to nechat zmrazené, ale nákup předem zabraňuje jakýmkoli problémům na poslední chvíli. Pokud jste však zakoupili extra velkou zmrazenou krůtu, vyjměte ji a začněte rozmrazovat. Je to také národní den vycpávky! Nikdy není příliš brzy na to, abyste si užili jednu z nejlepších příborů díkůvzdání. Vyzkoušejte nový recept a podělte se o jídlo s rodinou nebo přáteli jako upoutávku na to, co se bude konat ve velký den.

23. listopadu (5 dní na Den díkůvzdání)

Vyčistěte a uspořádejte spíž v přípravě na veškeré jídlo a pití. Darujte nebo ukládejte veškeré předměty, na které se nepřipravuje, které ještě mají dlouhou dobu před datem vypršení jejich platnosti. Nyní je také vhodný čas na vyčištění ostatních částí vaší kuchyně a jídelny. Usnadní se vám nalezení věcí před hlavní událostí a během svátků bude váš domov čistý a organizovaný.

24. listopadu (4 dny na Den díkůvzdání)

Přečtěte si knihu nebo články o historii domorodých Američanů. Udělejte si čestný rozhovor o tom, co jste se naučili s přáteli, rodinou nebo vašimi dětmi.

25. listopadu (3 dny na Den díkůvzdání)

Pokud jste si koupili zmrazenou malou krůtu, vytáhněte ji a rozmrazte v lednici. USDA doporučuje ponechat přibližně 24 hodin za každé 4 až 5 liber krůty na rozmrazení v lednici nastavené na 40 ° F nebo nižší.

Nyní je také skvělý čas na přípravu spaní a dalších sdílených prostorů pro všechny hosty noci. Ujistěte se, že je k dispozici dostatek čistých ručníků, že prostěradla byla změněna a že byly uklizeny koupelny a ložnice.

11 položek, které každý pokoj potřebuje, aby se návštěvníci cítili zvláštně

26. listopadu (2 dny díkůvzdání)

Uspořádáme nějaký nábytek! Pokud k jídelnímu stolu musíte přidat židle nebo list, nebo znovu nastavit obývací pokoj, nemusíte se starat o den. Nejlepší je nyní udělat nějaké rychlé čištění, takže se v následujících dnech nebudete cítit v klidu nebo v domácnosti.

Smrk / Candace Madonna

27. listopadu (1 den díkůvzdání)

Pracujte na přípravách na poslední chvíli a poté si zbytek dne odpočiňte před zítřejší oslavou. Odložte trochu času, abyste přemýšleli o nejlepších částech svého roku a všech věcech, za které jste vděční.

Přinášíme díky vašemu díkuvzdání stůl

Den díkůvzdání

28. listopadu

Užijte si svůj čas se svými blízkými. Ať už si užijete velkou hostinu s rozšířenou rodinou nebo si prostě užíváte klidné jídlo s několika blízkými přáteli, projevte vděčnost za ty, které máte rádi.

Šťastné díkůvzdání ze smrku!