Díkůvzdání aktivity pro starší děti

Den díkůvzdání je zábavný čas pro rodiny, aby se dali dohromady, pouto a užili si pár dní volna ze školy a práce. Nyní, když je vaše dítě starší - doplnění nebo nedospělý muž - pravděpodobně se chce stát součástí všech rozruchů připravujících se na velké jídlo a čas s přáteli a rodinou. Tyto aktivity díkůvzdání vám pomohou zahrnout vaše starší dítě při předávání některých nezaplacených lekcí, které s ní zůstanou dlouho po skončení dovolené.

Zábavné díkůvzdání aktivity pro nedospělé

Bez ohledu na to, jaké činnosti si vyberete, musí být zábavné. Jakmile je aktivita opravdu příjemná, pak ji lze použít jako prostředek k výuce zdravého života. Podívejte se na tyto myšlenky, od důležitosti zdravých potravin po vyjádření vděčnosti.

  • Udělejte roh hojnosti - roh hojnosti je skvělým vrcholem večeře díkůvzdání. Požádejte svého doplnění, aby letos sestavil hojnost. Ale předem, nakupujte věci, které budete potřebovat, zatímco budete sbírat ingredience pro tuto báječnou večeři díkůvzdání. Můžete dokonce zvážit strávit odpoledne víkend před tím, než najdete mini dýně, stonky sušené pšenice, jablka, hrušky, tykve a další položky na místním farmářském trhu nebo u stolu pro produkci u silnice.
  • Udělejte dávku mixu občerstvení díkůvzdání - vaše rodina a vaši hosté budou potřebovat občerstvení díkůvzdání, aby je mohli držet, dokud nebude připraveno jídlo díkůvzdání. Tento projekt je ideální pro delegování vašeho doplnění a on bude moci ochutnat vyzkoušet jeho úsilí hned. Na to, co přidat, opravdu není žádný limit, ale předem se poraďte se svými hosty a zjistěte, zda má někdo nějaké stravovací problémy, jako je alergie na arašídy nebo alergie na ořechy. Kromě ořechů přidejte sušené ovoce a semena, jako jsou slunečnicová semínka, lněná semínka, semena chia, dýňová semínka nebo cokoli jiného, ​​co přijde na mysl. Jakékoli zbytky mohou být uloženy ve vzduchotěsné nádobě, kterou můžete poslat do školy se svým doplněním.
  • Dobrovolník se svým doplněním - Žádné plány na svátek Díkůvzdání. “Dobrovolnictví je skvělý způsob, jak se podělit o své hodnoty s vaším dítětem a ukázat jí, že někdy nejlepším způsobem, jak oslavit svátek, je učinit to speciálním pro někoho jiného. Zeptejte se místních církví nebo potravinářské banky, pokud v den díkůvzdání potřebují dobrovolníky. Můžete také dobrovolně navštívit staršího souseda, který by mohl být o prázdninovém víkendu sám, nebo zvážit pozvání vysokoškoláka, který by neměl kam jít na dovolenou. .
  • Dej jim úkol díkůvzdání - rádi milují ukázat, co mohou dělat, a baví se učit se novým věcem. Dejte svému doplnění úkol Den díkůvzdání, jako je fotografování, vyjádření milosti nebo zdobení stolu díkůvzdání v dětském nebo jiném hezkém stylu.
  • Užijte si vlastní tradici rodinné dovolené - mnoho rodin má sváteční tradice, na které se rok co rok těší. Pravděpodobně jste však nevěděli, jak moc tyto tradice znamenají pro vaše doplnění. Pokud nemáte žádné pravidelné tradice Díkuvzdání, může to být ten pravý začátek.
  • Udělejte si krocaní řemeslo - Díky děkuji za zábavu se sklizní sklizně. Krocani jsou maskotem pro Díkůvzdání a hodí se pro opravdu roztomilá řemesla. Mohou být použity jako nastavení karet místa nebo jako dekorace pro stůl díkůvzdání.

Gratitude Journals: Zábavný a trvalý dárek pro Tweens

Díkůvzdání je o rodinném čase, být vděčný za vše, co máme, a pomáhat druhým. K čemu to všechno přijde, je pocit vděčnosti. Vděčnost vede k vděčnosti a na druhé straně rozvíjí soucit s ostatními. Pokud uvažujete o zábavném malém dárku, který dá vašemu doplnění, zvažte, zda jí dáte vděčný deník. Nechte to vaše dítě vyplnit, jak si to přeje, ale pokud si není jistá, jak začít, nechte si napsat všechny tři věci, za které je vděčná.

Chcete-li být příkladem pro vaše dítě, možná budete chtít založit svůj vlastní vděčný deník současně. Některé dny budou snadné, ale v těch náročných dnech může většina lidí ještě přijít s několika věcmi, za které mají být vděční. Možná bude váš příspěvek: „Došel nám toaletní papír.“ Dokonce i vtipné záznamy mohou pomoci zvýšit pocit vděčnosti. Když se cítíte vděční, je mnohem obtížnější cítit hněv, nenávist a další negativní pocity, které mohou snadno vzniknout, když se rodiny spojí během prázdnin.

Sečteno a podtrženo o činnostech pro nedospělé

Vyzkoušejte některé skvělé nápady pro starší děti na Den díkůvzdání. Pokud máte u stolu také mladší děti, podívejte se na tyto zábavné a snadné předškolní díkůvzdání řemesla.

Jak stárneme, je snadné zapomenout na význam tradic pro děti. Věnování pár okamžiků plánování (nebo vytváření) tradic se vyplatí. Je také snadné zapomenout, že to, co se může zdát jako práce pro dospělé, může být pro děti obrovským naučitelným okamžikem. Ať už to pomáhá připravit se na den, dobrovolně, nebo se vědomě snažit vyjádřit vděčnost, vzpomínky vydrží daleko za posledními zbytky v lednici.

Je snadné stočit se na gauči po velkém díkůvzdání. Namísto toho by to mohl být dobrý rok, který by měl podnítit nápady, jak učinit den díkůvzdání zábavným a aktivním pro děti i dospělé ve vašem životě.