Měl bych mít v koupelně dobrý Feng Shui?

Martin Barraud / Getty Images

Otázka: Mám koupelnu v oblasti Severní feng-šuej. Měl bych ji podnítit podle mapy bagua nebo ji nechat tak, jak je (již má vodu) ">

Odpověď: Koupelny potřebují vyváženou energii, stejně jako zbytek domu nebo jakoukoli jinou oblast bagua. Skříně potřebují vyváženou energii, garáže také. Skutečnost, že oblast je náročná, neznamená, že se o ni dobře nestaráte.
Musíte pochopit, že koupelny budou mít vždy vyčerpávající energii, bez ohledu na to, kde jsou umístěny.
Zmenšením nebo oslabením oblasti Bagua, kde se nachází koupelna, nepomáháte, ale zhoršujete to.
Oblast Bagua, ve které se nachází vaše koupelna, potřebuje silnou energii, aby se vypořádala s odtokovým efektem. Musíte si také být jisti, že implementujete základní tipy pro feng shui pro koupelnu - bez ohledu na to, ve které oblasti Bagua jsou umístěny -, abyste zabránili úniku energie.
Dobrá péče o energii bagua potřebnou ve vaší koupelně to udělá jen dobře.
Prvkem feng shui na severu je voda a energie k ní připojená je kariéra / cesta v životě. V koupelně samozřejmě používejte zdravý rozum a nevešejte diplomy a memorabilií kariérních úspěchů, ujistěte se, že máte silné vodní a kovové prvky feng shui.
Když na severu máte vodní prvek, nedáte mu energii, dáváte mu to, co potřebuje. Zde je nepatrný rozdíl, ale velmi důležitý.
Tyto tipy pro koupelnu v oblasti bohatství feng shui vám mohou pomoci pochopit, jak feng shui koupelnu soustředit na vytváření dobrého feng shui.

Pokračujte ve čtení: Jak vytvořit dobré Feng Shui ve vaší koupelně