Tajemství, jak ušetřit peníze doma

Getty Images

Již znáte způsoby, jak ušetřit peníze na palubě Home Depot - kupóny, garance ceny, kreditní karta Home Depot.

Přestože je společnost Home Depot cenovou společností s miliardou dolarů, je překvapivě flexibilní a často (ale ne vždy) může pracovat ve prospěch zákazníka. Zde je několik šikovných způsobů, jak zajistit nižší ceny v Home Depot.

Sjednat nižší ceny za méně dokonalé zboží

Stejně jako v každém obchodě má Home Depot na policích méně než dokonalé předměty. Když uvidíte produkt, který není dokonalý, promluvte si s obchodním zástupcem o získání zvýhodněné ceny. Stává se to častěji, než si dokážete představit.

Zeptejte se na cenu, která dává větší smysl než uvedená cena

Ne všechno v Home Depot je úhledně zabalené a utěsněné. Mnoho produktů je obtížné klasifikovat a připojit k nim cenu.

Pokud má Home Depot produkt na displeji, ale není k dispozici, můžete získat dražší položku za nižší cenu

I když se nejedná přesně o zásadu Home Depot, dává první místo zákazníkovi - takže jej můžete využít ve svůj prospěch. Už jsem to udělal dříve a tady je, jak to funguje.

Najděte 70% slevu na koš a další police s autentickými výprodeji

Úplně nadpoloviční způsob, jak ušetřit peníze, takový, který nevyžaduje žádná jednání.

Dřevařská sekce Home Depot má téměř vždy přihrádku nebo vozík v nejvzdálenějším a nejtemnějším dosahu obchodu, kde je řezivo označeno 70%. Většina z toho je řezivo, které zákazník nikdy nepožadoval nebo nezdařil spolupracovníkem Home Depot.

Home Depot Karma vám může pomoci - dobrým způsobem

Ten je závislý na etice a někteří lidé se mohou krčit. Jako celoživotní nakupující ve velké oranžové krabici cítím, že je to součást toho, jak náš vztah funguje.

Nejlepší rady, jak zabránit Home Depot v přebíjení vás na prvním místě: sledujte úředníka jako jestřáb; po nákupu zkontrolujte účtenku a vyberte možnost „E-mail pro mě“, abyste ji nikdy neztratili.