Výhody a nevýhody Bellawood Podlahy z řeziva Likvidátoři

Bellawood je značka hotových podlah z tvrdého dřeva, které se prodávají výhradně v maloobchodním řetězci Lumber Liquidator, jakož i na internetových stránkách. Nabídka zahrnuje širokou škálu domácích i zahraničních dřev, jak masivních podlahových prken, tak i tvrdých dřevěných konstrukcí. Teprve před několika lety byla Bellawood největším tajným tajemstvím, protože obchody Lumber Liquidator byly nalezeny pouze mimo provoz, lehké průmyslové zóny. Nyní jsou tyto obchody všude a Bellawood už není tajemstvím. Nakupování u řeziva Likvidátoři mohou být střídavě osvěžujícím a šíleným zážitkem. Pokud dokážete počasí zažít, jsou k dispozici skutečné slevy.

Produkt

Bellawood je prefabrikovaná dřevěná podlaha, což znamená, že je předurčena několika vrstvami povrchové úpravy na bázi urethanu. Zakoupením prefabrikovaného dřeva se vyhnete nepořádku a značnému zápachu, který přichází s ruční úpravou podlahy uvnitř vašeho domu. Od roku 2018 nese Lumber Liquidator 67 typů hotových podlahových krytin z tvrdého dřeva Bellawood a 19 typů výrobků z umělých podlah.

Různé druhy Bellawood jsou obvykle k dispozici na místě v obchodech Lumber Liquidator, protože maloobchodní prodejny slouží jako mini-sklady pro všechno, co tyto obchody nesou. To je v nápadném kontrastu s ostatními maloobchodníky, kde je třeba výrobky na podlahy často objednávat až šest až osm týdnů před dodáním.

Výhody

Bellawood je levný. Bez ohledu na to, kolik stojí určitý druh podlahových krytin z tvrdého dřeva v jiných prodejnách, cena řeziva Lumber Liquidators je vždy nižší - alespoň o dolar nebo dva. Ceny za podlahu Bellawood se řídí většinou tržními podmínkami, jako jsou ceny účtované pěstiteli, makléři a přepravci, ale u společnosti Lumber Liquidators se náklady na Bellawood zvýšily pomaleji než většina ostatních značek podlah.

Nevýhody

O kvalitě povrchových úprav Bellawood zřídka dochází, protože jsou obvykle dost tvrdé, aby vydržely veškeré běžné použití. Ale někteří profesionálové na podlahy si stěžují na nutnost spolupráce s podlahami Bellawood a ve svých objednávkách uvádějí více než obvyklý počet vadných desek. Společnost navrhuje, abyste si objednali plnou podlahu o 17 procent více, než je potřeba, a toto nadměrné plnění neznamená pouze odříznutí konců a další běžný odpad, který se vyskytuje u jakékoli instalace podlah.

Bellawood je považován za větší než normální počet defektních desek, které se dělí, lámají, praskají nebo jinak prokazují, že nejsou vhodné pro instalaci. Odpad je přesto skutečností života s jakoukoli instalací na podlahu z tvrdého dřeva a mnoho profesionálů zjišťuje, že nižší předem stojí víc, než vynakládá další odpad, který přichází s použitím Bellawood.

Nakupování u likvidátorů řeziva

Jak již bylo zmíněno, návštěva showroomu likvidátorů řeziva může být skvělým nebo hrozným zážitkem - a někdy získáte oba zážitky při stejné návštěvě.

Na druhou stranu, showroomy Lumber Liquidators jsou nízkotlaká prodejní prostředí - Lumber Liquidators vlastní své vlastní obchody a neprodává franšízy, takže se nestanete s majitelem malé firmy nebo pověřeným prodejním zaměstnancem kroucením paží za účelem nákupu dražších podlah. Dostupné zásoby zboží závisí na jednotlivých obchodech Lumber Liquidators, ale přehledy jsou zde obecně příznivé - obchody obvykle mají k dispozici zásoby produktů, které chcete.

Nevýhodou je, že když potřebujete pomoc, nemusíte ji získat. Zaměstnanci mají často pouze základní znalost produktu a většinou nevědí o menších detailech. Tato řídká úroveň zákaznického servisu však není neobvyklá v žádném diskontním obchodě a je typická pro obchody, které nabízejí nízké ceny snížením režijních nákladů.

Ukázky likvidátorů řeziva jsou holé kosti. Pokud v sobotu zasáhnete likvidátory řeziva, bude to s lidmi rojit a malý personál bude natažen. Pracovní dny nabízejí méně hektický čas na nákup, takže stojí za to vzít si volno z práce kvůli lehčím davům a lepšímu zákaznickému servisu.

Pokud se chcete zcela vyhnout davům obchodů a víte, co si chcete koupit, online nákupní systém Lumber Liquidators se snadno naviguje. Kompletní informace o produktech jsou k dispozici online a objednání podlah vyžaduje pouze to, abyste věděli, kolik čtverečních stop potřebujete - nezapomeňte přidat 17 procentní přebytek. Objednávku si můžete vyzvednout zdarma v kterékoli prodejně LIquidators v blízkosti řeziva nebo si za příplatek objednat dopravu domů.