Naplánujte speciální díkůvzdání pro děti

Když přemýšlíte o oslavě Díkuvzdání s dětmi, jaké obrázky vám přijdou na mysl ">

Zapojte je do příprav

Děti milují vaření a téměř každý recept má kroky, které zvládnou i malé děti. Nechte je posypat marshmallows na kandované jámy, nebo jim ukázejte, jak bramborovou kaší rozmačkat. S jistým dohledem mohou být starší děti pověřeny kontrolou teploty krůt každých 30 minut a teenageři si mohou připravit celou postranní díkůvzdání od začátku do konce.

Děti mohou být také požádány, aby uspořádaly stůl a také jej vyzdobily. Nechte je, aby si předem rozmístili karty a shromažďovali předměty ze dvorku pro stolní krajinu inspirovanou přírodou.

Okamžiky před večeří mohou být pro mnoho hostitelů díkůvzdání stresující. Je to obtížný úkol dostat všechno na stůl včas a při správné teplotě. Naplánujte si v tom čase nějaké aktivity, které by dětem zabíraly děti, například hraní některých her na téma Díkůvzdání vedených starším bratrancem nebo shromáždění za účelem sledování DVD na téma Díkůvzdání, jako je například Charlie Brown díkůvzdání nebo jiné rodinné díkůvzdání.

Děti také mohly použít tento čas k přípravě jednoho posledního bodu na stůl: kousky papíru a pera umístěné na talíři každého člena rodiny, aby si všichni mohli zapsat věci, za které jsou vděční. Jakmile všichni během večeře sdílejí své city, nechte děti, aby si každý rok sbíraly kousky papíru a každý rok je ukládaly na zvláštní místo.

Zajistěte, aby jídlo bylo přátelské

Od doplnění a dospívajících se jistě dá očekávat, že budou sedět po celý svátek díkůvzdání, ale mějte na paměti, že malé děti - na čistě vývojové úrovni - prostě nemohou sedět na jednom místě déle než 10 minut. Několik pastelek a některé stránky omalovánky díkůvzdání by je tam mohly udržet déle v sedění, ale před začátkem večeře nastavte realistické očekávání, jak dlouho byste chtěli, aby stolovali s rodinou. Poté je omluvte, pokud to překročili a začínají se chvět. Budou rádi, když se osvobodí, a zbytek večeře nebudete utrácet za zuby.

Získejte je, aby vám pomohli s úkoly po večeři. Lze očekávat, že každý pomůže s úklidem, i když práce malého dítěte přenáší špinavé ubrousky do prádelny nebo utírá stůl vlhkou hadrem. Vyčištění můžete učinit zábavnou činností pro všechny tím, že si zahrajete nějakou hudbu pro rodinu a necháte skupinu zpívat, jak vyčistíte stůl a narovnáte kuchyň.

Vytvářejte rodinné tradice

Přemýšlejte o dalších tradicích, které můžete začlenit do díkůvzdání, aby bylo zábavné, jako je každoroční kolo fotbalových her nebo skutečná fotbalová hra se sousedy. A co ranní „krůtí klus“ s rodinou? Dalším nápadem je udělat z televizního pořadu ranní rituál díkůvzdání nebo nechat děti vytvořit si vlastní zábavnou přehlídku po domě nebo na dvoře. Můžete také pomoci dětem naučit se význam díkůvzdání čtením knih o něm ve dnech vedoucích k svátku.

Ve dnech vedoucích k velkému dni zapojte děti do zdobení dýně. Další nápad je vytvořit vděčné dýně. 1. listopadu dejte každému členovi rodiny dýně. Každý den, který vede k díkůvzdání, nechte je napsat něco, za co jsou vděční za dýni. Strávit Den díkůvzdání jejich přečtením a poté je použít jako vrchol pro jídelní stoly. Časopisy jsou dalším skvělým místem pro zapisování těch požehnání, která lze počítat společně jako rodinu, když si přečtete nahlas u jídelního stolu.