Kalkulačka barev: Kolik barvy potřebuji?

Získejte odhad, kolik barvy budete potřebovat pro svůj domov. Je to tak jednoduché jako:

 1. Vyberte tvar svého pokoje
 2. Zjistěte šířku a výšku stopy ve stopách. Zadejte počet oken a dveří v místnosti, abychom je mohli odečíst od celkové čtvercové záběry. (Konec konců nemalováte přes okna!)
 3. Stiskněte „Vypočítat“ a získejte výsledky

Úpravy výpočtu barvy

Výpočet barvy můžete kdykoli upravit.

 • Úpravy měření čtvercových záběrů: Aktualizujte pole šířky a / nebo výšky, které chcete změnit, a stiskněte znovu tlačítko „vypočítat“. Chcete-li přidat další stěny a jejich měření, stiskněte znaménko plus vedle položky „Přidat zeď“. Chcete-li zdi odstranit, stiskněte ikonu koše.
 • Začněte znovu: Chcete-li získat nový odhad, vyberte požadovaný tvar místnosti a zadejte nová měření, poté znovu stiskněte „Vypočítat“. Poznámka: Pokud tak učiníte, odstraní se váš aktuální výpočet barvy, proto si nezapomeňte poznamenat své výsledky.

Vložení kalkulačky barev

Pokud chcete přidat tuto kalkulačku barev na svůj web nebo blog, můžete zkopírovat zadaný kód pro vložení. Jakmile dokončíte měření a další specifikace, klikněte nebo klikněte na „Vložit tento nástroj“ a vygenerujte kód, který můžete vložit na svůj web.

Porozumění Kalkulačka barev

Kalkulačka barev je užitečná, pokud plánujete projekt domácího interiéru nebo exteriéru. Zde je několik podrobností, abyste mohli lépe pochopit, jak jsme přišli s našimi výpočty.

Užitečná měření

 • Jeden galon barvy pokrývá přibližně 350 čtverečních stop.
 • Standardní dveře tvoří asi 20 čtverečních stop.
 • Průměrné okno představuje přibližně 15 čtverečních stop.

Výpočet

 • Abychom našli oblast zdi, vynásobíme výšku stěny x šířku stěny.
 • Odhad rozdělí celkové čtvercové záběry o 350, protože jeden galon barvy pokrývá 350 čtverečních stop.
 • Výpočet barvy se aktualizuje, pokud změníte počet požadovaných vrstev barvy.

Okna a dveře

Na pravé straně kalkulačky si můžete vybrat, kolik oken a / nebo dveří je v místnosti, kterou se pokoušíte malovat, aby kalkulačka věděla, že se v odhadu tento čtvercový záznam nepočítá.

Stropní barva

Pokud plánujete malování stropu vaší konkrétní místnosti i stěn, můžete na kalkulačce zaškrtnout políčko vedle „Stropní barva“. Stropní barva bude počítána jako samostatná položka.

Nátěry barvy

Kalkulačka automaticky počítá se dvěma vrstvami barvy. Při výpočtu výsledků můžete změnit, kolik vrstev plánujete přidat.

Odstraňování chyb pomocí kalkulačky barvy

Ujistěte se, že používáte nejaktuálnější verzi webového prohlížeče, abyste předešli možným chybám.