Modernizujte a aktualizujte osvětlení ve vaší domácnosti

Andreas K__rner / STOCK4B / Getty Images

S těmito tipy vám přiblížíte domov. Od žárovek a spínačů po svítidla a žárovky vám jednoduché změny pomohou rozzářit věci.

Obtížnost: Průměrná

Požadovaný čas: Liší se

Tady je jak

 1. Nainstalujte spínače stmívače na tolik lamp a svítidel, kolik jen můžete. V koupelně si můžete opravdu vytvořit uklidňující náladu na koupání. Ložnice se stává romantičtější. Budete mít kontrolu nad intenzitou světla kolem vašeho domu a zároveň šetříte energii.
 2. Pro tmavé rohy použijte kovová světla. Lze je zakoupit v různých stylech a je třeba je zapojit pouze se světlem směřujícím do tmavé oblasti. Jsou malé a fungují skvěle v květináči nebo na hrudníku nebo armoire. Ujistěte se, že kamufláž svítidla a prostě si užijete světlo.
 3. Nainstalujte světelné pásy pod skříňku do kuchyně, na pracovní stůl nebo do dílny. Světlo bude svítit přímo na pracovní ploše a usnadní vám jakýkoli úkol. Když opustíte práci, vypněte je.
 4. Přidejte do knihovny polici. Rozbije to nejen dlouhou řadu knih, ale také usnadní nalezení toho, co hledáte.
 5. Umístěte malou dekorativní lampu do kuchyně nebo koupelny zastrčenou do rohu. (Nezapomeňte ji držet mimo vodu!) Může sloužit jako noční světlo, ale také jako ozdobné.
 6. Ujistěte se, že v každé místnosti vašeho domu je u vchodu napojeno světlo na stmívací vypínač. Budete si ji moci zapnout, když vejdete do místnosti, a poté si podle potřeby upravte osvětlení.
 7. Pokud je váš stůl omezený, nainstalujte lampu na čtení na zeď poblíž postele nebo křesla. Čtení bude potěšením!
 8. Odstraňte nudné stropní svítidla a instalujte světlíky kolem místnosti. I když budete možná potřebovat přinést odbornou pomoc pro tuto, bude to dobře stojí za to! Světlo můžete nasměrovat na umělecká díla, záběry ze čtení nebo do pracovních prostorů.
 9. Svítí své kresby malými svítidly připevněnými nahoře. Existuje mnoho stylů určených pouze pro umění osvětlení. Najděte je v místním domovském centru, připojte je k rámu umění a připojte se ke zdi.
 10. Nainstalujte stmívací nástěnný spínač, který ovládá světlo a ventilátor na stropním ventilátoru. Pro ještě větší pohodlí zakupte a naprogramujte dálkové ovládání pro zapnutí a vypnutí světla nebo ventilátoru.
 11. Nainstalujte snímač pohybu na venkovní svítidla pro ovládání světla, když lidé chodí příliš blízko domu. Nebo na temné chodbě nebo na schodišti, nebo v garáži nebo v podkroví, takže nikdy nebudete muset vstoupit do tmy.
 12. Přidejte venkovní čidlo k venkovnímu světlu. Světlo budete mít vždy, když bude venku tma, ale za úsvitu se zhasne.

Tipy

 1. V jedné místnosti používejte svítidlo, svítidlo a stropní svítidlo. Vrstvy světla zvýší zájem a poskytnou četné možnosti osvětlení.
 2. Udržujte žárovky v čistotě při častém zaprášení. Světlo bude také čistší.