Památný otec nevěsty svatební toasty

Svatební role pro otce nevěsty jsou široké a rozmanité. Mnoho otců pomáhá s svatební hostinou, platí některé obřadní poukázky a chodí se svou dcerou dolů uličkou. Když se vaše dcera ožení, bude se také očekávat, že bude mít příležitost promluvit nebo nabídnout přípitek jako otec nevěsty. Nechte se inspirovat nezapomenutelnými obrysy svatebních toastů, když svou dceru posíláte na novou a vzrušující cestu manželství.

Otec nevěsty svatební toasty

Někdy je těžké přijít s vaší řečí. Psaní svatebních toastů může být ohromující a tento proces může být emotivní, protože si uvědomíte, že si vaše dcera bude pamatovat každé slovo toho, co jste řekli v její zvláštní den.

V každém nezapomenutelném svatebnímu přípitku pro vaši dceru je třeba řešit několik hlavních témat. Nejprve možná budete chtít upozornit na dav a požádat všechny, aby s sebou zvedli sklenici. Pak byste mohli říct něco o vaší dceři a jejímu novému manželovi. Blahopřejeme jim je běžné a ctít jejich vztah je standardní. Poté můžete přidat svůj projev sdílením pýchy a radosti, kterou máte pro svou dceru, a ukončit ji moudrostí nebo poklonou.

Příklady vás inspirují

Jedna věc, kterou můžete udělat, je diskutovat o tom, co pro vás znamená, aby vaše dcera začala novou kapitolu se svým manželem:

Pro mou princeznu. „Zvednu sklenici a opékám moji dceru a muže, kterého si vybrala jako svého společníka. Otec někdy pochybuje, že tento den někdy přijde, a někdy se ho obává. Moje dcera je pro mě princezna a vždy bude moje holčička. Může být s ní vždy štěstí a radost. "

Dalo by se také toastovat párům společně, než dát toastovi jednou rukou své dceři. Pokud jste chtěli udělat obojí, můžete začít s přípitkem o dvou z nich a pak vést k tomu, jaké to je pro vaši dceru vstoupit do této nové fáze ve svém životě:

Paprsek slunečního světla. „Podívejme se na brýle a opékáme šťastný pár. Nevěsta byla jako paprsek teplého slunečního světla na mé duši ode dne, kdy se narodila. Nyní začíná nový život a bude tu další muž, ke kterému se obrátí pro lásku a ochranu. Ale chci, aby věděla, že její otec pro ni bude vždycky. Na zdraví. “

Pokud je pro vás celá sentimentální věc jen trochu moc, přidejte na konec vtip:

Malý humor. „Tady je moje dcera a její nový manžel. Zvedni své brýle a pamatuj si na tuto pravdu, její šťastný muž a já jsme každý dostali něco tak krásného a požehnaného dne. Získává manželku a společníka na celý život, zatímco získávám úplně nový hromada účtů k zaplacení. “

Něco upřímného lze říci tím, že jste upřímní, pokud jde o vaše pocity a zároveň oslovujete radost, která se má v jejím manželství vyskytnout:

Radost a Wonder. „Zvednu sklenici, abych ctila svou dceru v její svatební den. Je těžké najít ta správná slova, která by vyjádřila hloubku mých pocitů. Je to skvělá dcera, a jsem si jistá, že udělá jako pokutu manželku. plné radosti a úžasu. Radost z štěstí, které vidím v jejích očích, a zázrak nad zázrakem, když vidím, jak moje dítě roste z malé dívky na ženu. "

Pokud je náboženství ve vaší rodině důležitou tradicí, můžete si svůj přípitek přizpůsobit poselstvím od Boha nebo z Bible:

Dárek od Boha. „Přípitek mé dceři. Je to dar od Boha a vždy budu vděčný za to, že jsem dostal tu čest být jejím otcem. Bůh jí může i nadále žehnat jejímu novému manželovi a dát jim bezpečí, lásku a štěstí všem dny jejich života. “

Sentimentální svatební toasty

Když si prostě nemyslíte, že vaše publikum natolik trhá, můžete si vybrat něco trochu blíže k domovu. Můžete mluvit o tom, jak bude vypadat budoucnost pro nevěstu a ženicha, diskutovat o možných vnoučatech po linii a zmiňovat se o tom, jaké to bylo, když vaše dcera vyrostla z dítěte na dospělého:

Glory Days Ahead. "(Nevěsta) a (Ženich), váš společný život teprve začíná a bude to trvat mnoho tahů. Budete mít své dny slávy a budete mít své smutné dny. Pokud však máte jeden druhého, bude mít vše, co potřebujete. Přilepte se k sobě, komunikujte mezi sebou a ve svém životě si udělejte číslo jedna. S těmito nástroji budete mít úspěšné manželství. “

Prosba pro vnoučata. "(Nevěsta a ženich), může vám budoucnost přinést štěstí, moudrost a děti, abych mohl být dědečkem! Ale ve vší vážnosti, dávám vám své srdečné požehnání a vím, že vy dva vydrží celý život. Jsem tak šťastný, že tento den konečně přišel. ““

Vzpomínky a blahopřání. „Když se dívám na svou dceru, na nevěstu, nemohu si pomoci, ale přemýšlím o všech těch letech, kdy jsem měla to štěstí, že jsem viděla její růst a stala se krásnou ženou, jakou je dnes. Zachytila ​​mé srdce v den, kdy se narodila, a já jsem se jí stále víc a víc úctovala, jak plynou roky. Je to moje malá holčička, moje princezna a můj paprsek slunečního záření, a bez ohledu na svůj věk, vždycky pro mě budou tyto věci. Ale dnes jako Sleduji, jak se vdává za úžasného muže, jsem plná hrdosti a jsem si jist, že ona a (ženich) se chystají vydat na nádhernou cestu plnou lásky a štěstí, která může přijít pouze jako muž a manželka. vždycky se k sobě chováte láskou, soucitem a laskavostí. Žádám vás, abyste se dnes ke mně připojili k blahopřání nevěstě a ženichovi a přeji jim vše nejlepší pro společný dlouhý a šťastný život. ““

Poezie-jako svatební toasty

Pokud váš tradiční toast není v uličce, můžete věci přepnout. Vyzkoušejte krátkou a sladkou řeč, pár řádků poezie nebo nějaké rychlé svatební přání. Zjednodušte to mluvením o kouzle hledání velkého partnera, udržení radostného vztahu a rozvíjení úžasného manželství v čase:

Krátký toast. „Spojení je začátek. Udržování pokroku je pokrok. Spolupráce je úspěch.“

Přípitek na zlatíčka. „Přípitek na miláčky - mohou se všichni miláčci stát manželskými páry a všechny manželské páry mohou zůstat miláčky. Nyní mi dává velkou radost navrhnout přípitek šťastnému páru. Podívejte se na (Ženich) a (Nevěsta): Tady do minulosti "Za všechno, co jste se naučili. Tady do současnosti, za vše, co sdílíte. Tady do budoucnosti, za vše, na co se těšíme společně."

Óda k realitě. "Chcete-li, aby vaše manželství překypovalo / S láskou v milujícím šálku / Kdykoli se mýlíte, připusťte to / Kdykoli máte pravdu, drž hubu."