Srovnání Lowe a Home Depot

Juanmonino / Getty Images

Pokud zvolíte Home Depot nebo Lowe's Home Improvement ">

Pokud provádíte jakoukoli přestavbu domu, ať už je to tak jednoduché jako malování vaší kuchyně nebo jak se podílí na renovaci v plném rozsahu, pak Lowe's a Home Depot jsou skutečností života. Zkuste, jak byste mohli nábožně vyzvednout kompost a rostliny ve vaší místní školce, nástroje ve vašem přátelském Ace Hardware a dřevo ve vaší místní dřevařské dílně, nakonec musíte do těchto obchodů přijít na něco . Oba mají kritickou hmotnost, kterou je těžké ignorovat, pokud chcete, aby se jakákoli přestavba prováděla za rozumnou cenu.

Sečteno a podtrženo

Aby poskytoval široký výběr, Yelp nabízí zákaznické recenze 250 jednotlivých obchodů Lowe's a Home Depot v pěti hlavních amerických metropolitních oblastech. Z těchto 250 obchodů byly průměrné hodnoty pro hodnocení stanoveny. V systému pěti hvězdiček Home Depot mírně zahnal Loweho o půl hvězdičku. Recenze byla také prohledávána pro komentáře v osmi kategoriích. Byly vyloučeny zjevně pomstychtivé recenze, zejména ty, které volaly zaměstnance.

Obecně nebyl hlavní rozdíl mezi Lowe's a Home Depot jako korporacemi, ale mezi jednotlivými obchody, protože charakter obchodu je ovlivňován jeho vedoucím obchodu a spolupracovníky. Jedna korporace by tedy mohla mít obchod, který obdržel vynikající recenze v jedné oblasti metra, se stejnou společností, která má další obchod ve stejné oblasti a obdrží pouze skromné ​​recenze.

Zákaznický servis: Zkušenosti, rady a vstřícnost

Dřevoobráběcí a dodavatelské domy jsou často osazeny ostřílenými veterány obchodů. Pokud potřebujete například radu ohledně neobvyklých vodovodních trubek, je místo, kam jít, specializovaný obchod s vodovodními potřebami navštěvovaný profesionálními instalatéry.

Ve velkém obchodě s krabicemi pravděpodobně nenajdete stejnou úroveň odbornosti, ale podle recenzí Yelpu bylo zjištěno, že pracovníci Home Depot a Lowe's jsou zběhlí v základech očekávaných od zaměstnanců obchodu s domácími kutily, jako je nasměrování zákazníků na pravé uličky a správně vyzváněcí nákupy.

Většina negativních recenzí zaměřených na zákaznický servis. Home Depot i Lowe's získali svůj podíl na jednohvězdičkových recenzích, doprovázených stížnostmi na zaměstnance, jejichž zákazníci vnímali, že byli hrubí nebo nepřátelští. Ze stejného důvodu obdržely obě obchody spravedlivý počet pětihvězdičkových recenzí, které ocenily ochotného a přátelského personálu. Jak by se dalo očekávat od webu s recenzemi, jednohvězdičkové recenze o zákaznickém servisu převyšovaly pěthvězdičkové recenze.

Ukládejte atmosféru

Atmosféra znamená vše, co souvisí s fyzickým obchodem: osvětlení, šířka uliček, čistota, skladované police, parkování atd.

Domácí skladiště a Lowe jsou v průměru o stejné hodnoty u recenzentů, pokud jde o atmosféru obchodu, přičemž recenze domácího skladu mají tendenci být o něco lepší. Termíny jako „špinavý“ a „neorganizovaný“ byly použity k popisu atmosféry chudých obchodů u obou společností. Zákazníci zejména cítili, že zahradní centra a řezivo v obou obchodech byly úseky, které nejvíce zanedbávaly. Rozbité zboží bylo další stížností s recenzenty domácích skladů a Loweových obchodů. Pozitivní je, že „vzdušné“, „dobře osvětlené“ a „čisté“ byly typické výrazy chvály používané v obchodech obou společností, zejména v oblasti nástrojů a zařízení.

Přijímání výnosů

V obchodech Lowe's a Home Depot je zpáteční deska první věcí, kterou zákazníci uvidí, když vstoupí do obchodů. Přetékající plochy zpáteční desky jsou nedílnou součástí hry, protože obchody musí čekat, až obchodníci přidruží zboží. Stížnosti zaměřené na odmítnutí z obou obchodů na přijetí zboží, které zákazníci cítili, by mělo být vratné. Recenzenti často považovali návratové přepážky obou společností za nedostatečné.

Lowe's a Home Depot jsou obecně shovívaví ohledně přijímání výnosů. Když vrátíte položku s účtenkou v přiměřené lhůtě, můžete získat cashback. Když se vrátíte bez potvrzení, můžete získat kredit obchodu. Pokud jste použili kreditní kartu, nemusíte ukazovat potvrzení, protože vaše kreditní karta je rozpoznána, když přejedete prstem po návratu.

Nižší ceny

Oba maloobchodníci se každý den účastní bitvy o ceny. Když jsou všechny ceny zprůměrovány, Home Depot a Lowe's dokázaly mít v zásadě stejné ceny.

Obchody Lowe's a Home Depot se zapojují do konkurenčních cen, takže je běžné najít podobné oblíbené položky za ceny v haléřích navzájem. Méně populární předměty (instalatérské, elektrické, HVAC) mají největší cenovou disparitu.

Širší příležitosti pro značku

Lowe's a Home Depot nesou značky obchodů a exkluzivní značky. Lowe's má značkové nástroje Kobalt a Task Force, oba jsou hodnoceny jako slušné, ale nedosahují hvězdného. Mezi exkluzivní značky nástrojů Home Depot patří Husky, Ryobi a RIDGID. Lowe's je obchod, který nese nová okna Pella, zatímco Home Depot nese okna Andersen. Home Depot má barvy Behr a Glidden; Lowe's má Valspar a některé barvy Sherwin-Williams.

Oba obchody se obvykle zaměřují na nasměrování zákazníků ke konkrétním značkám. Žádní recenzenti si nestěžovali na problémy, jako jsou uličky s koncovými uzávěry věnované obchodům a exkluzivním značkám, ale mnoho z nich s kvalitou těchto značek nesouhlasilo. Zejména zákazníci společnosti Lowe si stěžovali na nástroje Kobalt a zákazníci společnosti Home Depot si stěžovali na nástroje značky Husky.

Nakupování online a vyzvednutí v obchodě

Několik recenzentů se zmínilo o online nakupování Lowe's a Home Depot ve spojení s vyzvednutím obchodu. Oba obchody umožňují zákazníkům nakupovat online, a tak označovat zboží na skladě k vyzvednutí v místním obchodě podle výběru zákazníka.

Několik poznámek, které se týkaly online nakupování a vyzvednutí v obchodě, se soustředilo kolem položek, které nebyly při příjezdu zákazníka hotové. Někteří zákazníci také zjistili, že obchodní partneři měli předem vybrané položky s nižší kvalitou. To se netýkalo krabicového zboží (jako jsou nástroje), ale s volnými předměty, jako je řezivo.

Home Depot i Lowe's budou dodávat těžké předměty z místních obchodů, včetně plotových panelů, zdiva, krajiny, skály a řeziva. Menší předměty, jako jsou svítidla, elektrické součásti, žaluzie a nářadí, jsou obsluhovány z distribučních středisek skladu a dodávány poštou prostřednictvím FedEx, USPS nebo UPS.

Postupy odstavení uličky

Po přesunutí produktů z regálů je třeba police doplnit. V obou obchodech dochází k doplňování zásob, zatímco zákazníci nakupují. Obě společnosti mají tendenci upřednostňovat časné ranní a pozdní večerní hodiny pro doplnění zásob, když je zákaznický provoz řídký.

Několik zákazníků si uvědomilo, že uličky byly odstaveny déle, než bylo nutné. V rámci této skupiny mělo číslo pocit, že je nutné pouze částečné uzavření uličky, spíše než úplné uzavření uličky.