Inspirativní svatební sliby z vašich oblíbených televizních pořadů

Jordan Siemens / Getty Images

Pokud jde o výběr svatebních slibů, nikdo neříká, že musíte používat tradiční skript. Některé páry se rozhodnou psát vlastní sliby, aby jejich svatební obřad byl trochu osobnější. Pokud máte zájem psát své vlastní sliby, proč nenasvědčovat některým z nejpopulárnějších televizních svateb, které se kdy objeví na obrazovce ">

Níže je uveden seznam nejoblíbenějších svatebních slibů z televizních pořadů za posledních několik desetiletí. Mohou vás inspirovat k personalizaci svatebních slibů, abyste promluvili s kým jste jako pár a vytvořili nezapomenutelný obřad.

Donna a David z 90210

David: Kdy to bylo, že jsme se zamilovali, když nám bylo 18 nebo 16, možná 10? Nevím, protože pravda je taková, že si neumím představit čas, kdy jsem se do tebe zamiloval. Vždycky jsem věděl, že jsi ten, který se mohl podívat do mých očí a vidět mou duši. Nezpochybňuji váš závazek vůči nám a vím, že není nic, čím nemůžeme pracovat. A přijímám vás jako svého partnera a jako svého nejlepšího přítele nad všemi ostatními. Je to zázrak najít ten mír a štěstí, které jste mi dali, a na počest tohoto zázraku se zavazuji před naší rodinou a přáteli milovat a milovat vás navždy.

Donna: Dívám se na tebe a vidím svého nejlepšího přítele, tvou energii a tvou vášeň mě inspirují způsoby, které jsem nikdy nepovažoval za možné. Vaše vnitřní krása, tak silná, že se už nebojím být sám sebou. Už se nebojím. Nikdy jsem si nemyslel, že najdu někoho, koho bych mohl milovat a který by mě bezpodmínečně miloval zpátky. Pak jsem si uvědomil, že ačkoli jsme byli často od sebe, byli jste vždy se mnou a vy jste byli moji duše. Dáváš mi smysl, když cítím, že žádný nemám. Bez tebe by byla moje duše prázdná, mé srdce zlomené, moje bytí neúplné. Děkuji Bohu každý den, že jsi byl přiveden do mého života, a děkuji ti, že mě miluješ.

Scrubs 'Turk and Carla

Carla: Ve svém životě jsem udělala mnoho chyb, ale podařilo se vám je všechny vymazat, protože mě k vám vedla každá z nich.

Turk : Když se podívám do tvých očí, vidím budoucnost. Vidím děti, vidím minivany… pojmenujete to, vidím to. Zvláštní je však, že pokud vidím tvůj úsměv, nic z toho mě děsí.

Chlapec setká světový Cory a Topanga

Topanga: Nebyl jsem si jistý, jestli tento den přijde. Ale vy jste byli. Nebyl jsem si jistý, že láska dokáže přežít všechno, čím jsme ji prošli. Ale vy jste byli. Vždy jste byli silní a vždy jistí. A teď vím, že chci, abys zůstal vedle mě po zbytek mého života. To je jisté.

Cory: Od té doby, co jsem byl mladý, jsem nikdy o světě vůbec nerozuměl a nikdy jsem nechápal nic, co se stalo v mém životě. Jediná věc, která mi kdy dávala smysl, byl ty a jak jsem se o tobě cítil. To je vše, co jsem kdy poznal. A to stačí! To je pro mě dost po zbytek mého života, Topango.

Kancelář je Jim a Pam

Jimův svatební přípitek : Před čtyřmi lety jsem byl jen člověk, který se zamiloval do dívky, která měla přítele. A já jsem musel udělat to nejtěžší, co jsem kdy musel udělat, což bylo jen čekat. Nechápejte mě špatně: flirtoval jsem s ní. Pam, teď mohu přiznat před přáteli a rodinou, že vím, jak udělat fotokopii. Mnohokrát jsem tvou pomoc nepotřeboval. A pamatuješ si, jak dlouho ti trvalo, než jsi mě naučil řídit? Řídil jsem už od střední školy. Na opravdu dlouhou dobu to bylo vše, co jsem měl: malé chvíle s dívkou, která mě viděla jako přítele. A mnoho lidí mi řeklo, že jsem blázen čekat tak dlouho na rande s dívkou, se kterou jsem pracoval, ale myslím, že i tehdy jsem věděl, že jsem čekal na svou ženu.

Chandler přátel a Monica

Monica : Chandleri, tak dlouho jsem přemýšlel, jestli najdu svého prince, svého duše. Před třemi lety jsem se na další svatbu pro pohodlí obrátil na přítele. A místo toho jsem našel všechno, co jsem kdy hledal celý svůj život. A teď jsme tady, s naší budoucností před námi - a já ji chci jen strávit s vámi, mým princem, mým duším, mým přítelem. Pokud to nechcete. Jdete!

Chandler : Moniko, myslel jsem, že to bude ta nejobtížnější věc, jakou jsem kdy musel udělat. Ale když jsem tě viděl, jak kráčel tou uličkou, uvědomil jsem si, jak je to jednoduché. Miluji tě. Jakákoli překvapení, která se dostanou na naši cestu, je v pořádku, protože vás budu vždy milovat. Jsi osoba, se kterou jsem chtěl strávit zbytek mého života. Chceš vědět, jestli jsem si jistý? (Nakloní se a políbí ji.)

Jak jsem potkal Lily a Marshall tvé matky

Marshall : Existuje milion důvodů, proč tě miluji. Děláte mě smíchem a staráte se o mě, když jsem nemocný. Jsi milý, starostlivý a dokonce jsi vytvořil vejce a pojmenoval jsi ho podle mě ... Říká se tomu „Egg Marshall“ a je to úžasné. Ale hlavním důvodem, proč tě miluji, je to, že jsi můj nejlepší přítel. Jsi nejlepší přítel, jaký jsem kdy měl.

Lily : Miluji tě, protože jsi legrační a nutíš mě cítit se miloval a cítíš se v bezpečí. A k našemu výročí jste mi dal mikinu, která říká: „Lily a Marshall: Rockin 'It since '96“… ale hlavním důvodem, proč tě miluji, jsi mě šťastná. Pořád mě děláš šťastným.

Glee's Burt a Carole

Burt : Nejsem ve skutečnosti známý tím, že jsem se slovy. Uh ... víš, když jsi dítě, dospělí ti řeknou spoustu věcí. Ale jednu věc, kterou nezanedbávají, je, jak ... smutný život může být. Ztratil jsem někoho, koho jsem moc miloval. Ale Kurt ... ztratil matku. A to mě zabilo. No, dostali jsme se, ale ohlédli jsme se? Chci se vám omluvit, Kurte. To, co jsme právě žili ... nežilo. Víte, že se říká, že když Bůh zavře dveře, otevře okno? Dobře, někdy z ničeho, udělá vám lepšího a bude kopat celou zeď dolů. Popadl mě za ramena a ukázal mi na tuhle ženu. A on řekl: „Tady je. Jdi si ji. “Jsi všechno, Carole. Slova tě nemohou popsat. Jsi všechno. A budu tě milovat až do dne, kdy zemřu.

Carole : Oh, hej ... mám štěstí. Většina žen, když se vezmou, získá jednoho muže. Mám dva. Jeden z vás mě zachránil před mým šatníkem, druhý mě zachránil. Kurte, jsi úžasný člověk. Nejsem jen synem, ale kamarádem. Finn ... Vím, že jsi zpočátku byl odolný, ale jsem na tebe tak pyšný. Sledoval jsem, jak z tebe vyrostl muž. Ale myslím, že jsem velmi hrdý na to, že jsi se stal Kurtem bratrem. Jsme čtyři lidé. Stát se rodinou.

Parky a rekreace Leslie a Ben

Ben : Ve své době, kdy jsem pracoval pro státní vládu, mě moje práce poslala do 46 měst za 11 let. Bydlel jsem ve vesnicích s osmi lidmi, venkovskými zemědělskými komunitami, univerzitními městy. Byl jsem poslán do všech koutů Indiany. A pak jsem sem přišel. A uvědomil jsem si, že celou tu dobu jsem se jen potuloval, všude, jen hledal tebe.

Leslie : Věci, které jsi pro mě udělal, abys mi pomohl, podpořil mě, překvapil mě, učinil mě šťastným, jít nad rámec toho, co si někdo zaslouží. Jsi všechno, co potřebuji. Miluji tě a mám tě rád.

Pomsta je Jack a Amanda

Jack : To jen ukazuje, jak dlouho to přichází. Když jsme byli děti, vlastně jsme dnes jednali. Udělala mi tento prsten z čističe dýmek a trvala na tom, že mám motýlek. Co si pamatuji, byl pocit, pro který jsem neměl slovo. Ale když jsem byl dost starý na to, abych to poznal jako lásku, byl jsi pryč. Ale ten pocit zůstal u mě. Vždy jsi byl v mém srdci. Amando, s tímto prstenem budeš v mém životě navždy.

Amanda : Jack Porter, ty jsi ten nejneuvěřitelnější člověk, kterého znám. Nejlaskavější, milující a štědrý. Řekl bych, že si nezasloužím, ale pokud jsi mě naučil jednu věc, je to, že si všichni zaslouží lásku, naději a bezpečnost. Bez tebe bych nic z toho neměl. S tebou je můj život kompletní. S tímto prstencem slibuji, že vás budu milovat a ctít od tohoto dne dopředu až do konce času.

Grey's Anatomy's Meredith and Derek

Oba : Chci být s tebou navždy a chceš být se mnou navždy, a abychom toho mohli udělat, musíme si slíbit, závazek, smlouvu. Co si chceme navzájem slíbit? Že mě budeš milovat, i když mě nenávidíš. Milovat se navzájem, i když se navzájem nenávidíme. Žádný běh - nikdy. Nikdo neodejde bez ohledu na to, co se stane. Že se o sebe postaráme, i když budeme staří a páchnoucí a senilní. To je navždy.

Howard a Bernadette z Teorie velkého třesku

Bernadette: Howard Joel Wolowitz - jako vy, bude to krátké a sladké. Miluji tě celým svým srdcem a duší a slibuji, že s tebou budu navždy.

Howard: Bernadette Maryann Rostenkowski, dokud jsem tě nepotkal, nemohl jsem si představit, že bych strávil svůj život jen s jednou osobou. A teď si neumím představit, že bych jednoho dne strávil bez tebe.

Glee's Kurt a Blaine / Bretaň a Santana

Vše v souzvuku:

Kurt: Blaine, jsem muž, který vždy žil ve stínu, a každý, kdo přišel do mého života, se mě vždy snažil vytáhnout ven na slunce nebo vytlačit do tmy.

Santana: [do Bretaně] Byl jsem šikanován, rozčilený a nepochopený.

Blaine: [Kurtovi] Upřímně jsem si myslel, že nikdy nenajdu opravdovou lásku.

Bretaň: [Santaně] Svět vypadal tak děsivě a matoucí. Bylo to příliš rychlé. Cítil jsem se hloupě, jen proto, že můj mozek pracoval jinak.

Kurt: [k Blaine] A pak jsi přišel ai kdyby mi někdo řekl, že to nebude fungovat, a na konci všech našich bojů a celé naší práce, skončí to jen zármutkem ...

Blaine: [Kurtovi] řekl bych ano.

Santana: [do Bretaně] Tisíckrát, ano.

Bretaň: [Santaně] Trpěl bych to všechno jen proto, že tu malá šance, že se tu postavíš, si tě vezme.

Kurt: (k Blaineovi) pracuji.

Blaine: [Kurtovi], pracuji.

Santana: [do Bretaně] pracuji.

Bretaň: [do Santany] pracuji.

Kurt: [k Blaine] Nepožádáš mě, abych vyšel ze stínů. Pomůžete mi odejít cokoli, co blokuje slunce. Je na čase, abychom všichni společně šli na sluneční světlo. Navždy. Je to něco, co chcete udělat?

Blaine: [Kurtovi] ano.

Santana: [do Bretaně] ano.

Bretaň: [do Santany].

Kurt: [Blaine].

Doufáme, že čtení této sbírky televizních svatebních slibů vás inspirovalo k napsání vlastních svatebních slibů pro váš velký den. Vytvořením osobního obřadu bude den smysluplnější a působivější pro vás a vaše hosty.