Jak používat Paint Edgers

Interiérová malba je jedním z těch projektů na zlepšení domova, které se baví. Pomalé, dřevařské projekty, jako je přestavba kuchyně, trvá dlouho, než uvidíte výsledky. Malování však nabízí okamžité výsledky a dramatické změny. Hranice barvy, praxe přivedení barvy na okraj stropu, čalounění nebo křižovatky stěn při současném udržení ostrého břitva a zabránění odkapávání, může být zážitkem ničícím nervy, který není ničím jiným než zábavným.

Hrany barev nabízejí vzrušující příslib ostrých okrajů nátěru, které nebyly vykresleny technikou řezání nebo maskováním barvy, ale úhledným nástrojem, který vám zajistí hranu. Proč jsou tyto další techniky olepování tak frustrující a jak to všechno zapadá do puzzle pro hrany barev ">

Paint Edgers vs. Cut-In and Masking Techniques

Profesionální malíři se při hraně místnosti obvykle rozhodnou pro techniku ​​ručního odřezávání. Přesto málokdo malířů do-it-yourself disponuje zkušenostmi, jak úspěšně tuto techniku ​​použít k malování, aniž by na druhou stranu klesala. Maskování mimo nenatřenou stranu malířskou páskou je další alternativou. Maskování je však časově náročné a vyžaduje až půl hodiny maskování malé místnosti jedním dveřím a jedním oknem. Má-li místnost složitost, jako je lisování korunek a nástěnná svítidla, prodlužuje se doba nahrávání. Kvalitní malířská páska, kterou nelze nikdy znovu použít, je velmi drahá.

Všechny hrany barev slibují odstranění chaosu malování od ruky. Hrany barev obvykle sklouznou nebo se valí a nenatřený povrch používá jako stopu, aby je udržel v řadě. Obrábění barev, jako speciální nástroj, může být drahé. Ale kromě náhradních podložek nebo krytů válečků to je cena, která zůstává statická po celou dobu, kdy nástroj zůstává ve funkčním stavu. Kontrastujte to s náklady na pokračování v nákupu malířské pásky na nekonečném základě. Malířova páska také není dokonalá. Odvzdušnění pod páskou je běžné a páska, která se zdá být rovná, když ji použijete, může mít ve skutečnosti mírnou křivku.

Co dělá dobrý malování Edger?

Hrany barev jsou samostatné nástroje určené výhradně pro účely kreslení přímek podél okrajů pole (nebo hlavních) oblastí. Úplně eliminují stříhání, malířskou pásku a maskovací pásku tím, že umožňují malovat přímo vedle oblastí, které nemáte v úmyslu malovat.

Omalovánky se obvykle používají pro malování na stěnu, jako jsou například nad základové desky, pod lištou, kolem okenního a dveřního obložení a na spojnici mezi dvěma stěnami, například pro akcentační stěny.

Malířské hrany se dodávají ve dvou typech: válečkové nebo padové. Otočné hrany pokládají většinu barvy malým krytým válečkem. Některé zahrnují kovový nebo plastový štít, který zabraňuje sklonu barvy na druhou stranu. Rozprostřené hrany používají podložku, která rozprostírá barvu po povrchu. V některých případech se může barva dodávat z tuby nebo se může stát, že podložka bude potřebovat znovu načíst z nádoby na barvu.

Žádný hrana barvy není dokonalá. Každý nástroj pro malování má vlastní sadu omezení a pozitiv. Kvality, které byste měli mít na paměti při nákupu barev pro ořezávání barev:

  • Cena: Drahé nástroje na ošetření barev jsou obzvláště drahé, pokud zjistíte, že se vám tento nástroj nelíbí, ale nelze jej vrátit.
  • Doplňování: Má-li malířský štítek speciální váleček nebo podložku, který je obtížné najít nebo je velmi drahý, celkové náklady na střešní hranolky.
  • Přední hrana: Jaký je nejjemnější bod hrany barvy? Pro některé hrany to může být malý kartáč. Pro ostatní kovový nebo plastový kryt. Jiné hrany nemusí mít definovaný žádný jiný okrajový bod než hrana samotná.
  • Pohyb: Hrany barev se musí pohybovat. Hrany válcového typu se pohybují s nejmenším třením, ale rychlost může být obtížně ovladatelná. Hrany ve stylu padů se snadno ovládají, ale barva má sklon k rozmazání.