Jak převést svůj domov na jaro

@camdutchpro / Twenty20

Je čas dát pryč těžké textilie a tmavé doplňky a přinést světlejší a jasnější vzhled jara. Zde je několik jednoduchých jarních aktualizací zaručených, že se zbavíte svých zimních blahů.

Světlé barvy

Jaro je časem znovuzrození a obnovy v přírodě, takže váš interiér napodobuje to samé. Odstraňte některé tmavé barvy, které se v zimě cítily tak příjemně, a nahraďte je svěžejšími a jasnějšími barvami. Nahraďte hnědé, černé a hluboké tóny šperků pastelovými barvami a pokud možno i jasnými primárními barvami. Existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak přidat barvu do místnosti.

Jonas von der Hude / Getty Images

Květiny

K rozjasnění rovných povrchů a místností použijte květiny. Nemusí to být žádná konkrétní odrůda nebo barva - květiny vždy rozzáří prostor, bez ohledu na to, jaký druh používáte. Také je nepotřebujete. Malé květinové aranžmá na stole, plášti nebo parapetu je velký rozdíl. Obzvláště skvělé na květinách je to, že každá barva a kombinace spolupracují, takže je to skvělý způsob, jak experimentovat s barvami, které byste normálně nedali dohromady.

Silke Zander / Picture Press / Getty Images

Lehčí tkaniny

Odložte těžké hody nebo polštáře s přízvukem, které jste přinesli na zimní měsíce. Vlna, umělá kožešina, pletená kabeláž a další zimní textilie by měly být skladovány mimo horké měsíce. Vyměňte je za světlé látky v jasných barvách a zábavných jarních vzorcích. To platí pro věci, jako jsou polštáře na házení, ošetření oken a dokonce i skluzy na nábytek.

LightFieldStudios / Getty Images

Změňte stínítka

Jednoduchý, ale velmi účinný způsob, jak provést jarní aktualizaci, je změna stínítka na stolních lampách, stojanových lampách a dokonce i nástěnných svítidlech a lustrech. Stínidla jsou dodávány ve všech barvách, vzorech a velikostech, takže není těžké najít něco zábavného, ​​co bude s vaším prostorem fungovat. A pokud narazíte na potíže, můžete vždy jít vlastní cestou (je to dražší, ale budete moci získat přesně to, co chcete). Alternativně, pokud chcete opravdu jemnou změnu, můžete přidat nějakou stuhu kolem obvodu spodní a / nebo horní části stínu pro pěkný, barevný detail. To lze provést během několika minut pomocí oboustranné textilie pásky.

Robert Niedring / Getty Images

Malovat pokoj

Pokud máte náhradní víkend, zvažte přemalbu místnosti ve světlejší barvě. Může to být zcela nová barva nebo jen světlejší odstín vaší aktuální barvy. Rozdíl může být opravdu ohromující a pokud se rozhodnete, že se vám nelíbí, můžete jej kdykoli změnit.

mccannta - Thomas McCann Photography / Getty Images

Vypněte záclony

Ošetření oken má velký dopad, takže na jaře vyměňte své těžké závěsy za světlé a barevné záclony a odstíny. Hotové záclonové panely lze zakoupit za velmi málo peněz, takže to nemusí být nákladná změna. Samozřejmě, pokud chcete něco opravdu konkrétního, obvykle stojí za to nechat si vyrobit vlastní ošetření oken.

gradyreese / Getty Images

Aktualizujte příslušenství

V jarních a letních měsících méně je více, proto odložte část svého příslušenství a zbavte se nečistot. Odlehčte si poličky a připravte si konferenční stolek a krbovou římsu.

  • Zkuste vyměnit některé ze svých těžších doplňků (například krabičky z tmavého dřeva a mosazné svícny) skleněnými vázami a světle barevnými předměty.
  • Pokud zdobíte svíčky, nahraďte tmavé bílými nebo slonovinovými svíčkami.
  • Přineste nějaké proutěné nebo mořské trávy příslušenství, jako jsou krabice a úložné koše.
Anastasiia Boriagina / Getty Images
  • Vyměňte hardware na nábytku, skříních, dveřích, svítidlech, spínacích deskách a dokonce i na hardwaru okna. Hardware je jako šperky do místnosti a její změna může úplně změnit tón.