Jak promítat na verandě

Richard Leo Johnson / Getty Images

Pokud chcete změnit venkovní posezení, může být promítání na verandě tím nejlepším řešením. Po dokončení přinese chráněný venkovní prostor roky relaxace a zábavy.

Částečné uzavření, jako je screening na stávající verandě, stojí kdekoli od 5 000 do 10 000 $. Velké verandy nebo projekty, které vyžadují střechu, budou dražší.

Zkontrolujte stavební kódy

Prvním krokem je kontrola místních stavebních předpisů, aby se zjistilo, zda jsou potřebná povolení. Zatímco screening na stávající verandě se nemusí zdát jako hlavní stavební projekt, je lepší být v bezpečí, než litovat. Zeptejte se úředníků místní správy o stavebních předpisech a požadavcích. I když žádné neexistují, může návštěva vyústit v nápady na design nebo informace o nejlepších materiálech.

Postavte rámy

Nejlepší část tohoto projektu je stávající podlaží. Podlaha slouží jako skvělý základ pro plánování rámu. Nejprve změřte každou stranu podlahy a poté vydělte toto číslo počtem částí obrazovky, které chcete mít.

Pokud prohledáváte verandu, která má stávající střechu, změřte opatrně výšku rámů a zkontrolujte, zda nejsou na střeše potřebné opravy. Pro verandy bez střechy postavte trojúhelníkový rám pro své verandové rámy a zakryjte jej vhodným střešním materiálem.

Tip: Při konstrukci střechy je důležitá výška a nosnost, takže v případě pochybností se poraďte s odborníkem.

 • Zaměřte se na rámy obrazovky 2, 5 až 3 palce.
 • Použijte tlakově ošetřené 2x4s k vytvoření jednoduchých dřevěných rámů, které sahají mezi stávající podlahu a střechu.
 • Budete chtít nechat dveře obrazovky 32 nebo 36 palců.
 • Šrouby do dřeva fungují lépe než hřebíky pro zajištění silné konstrukce ke stávající střechy.
 • Připevněte základovou desku k betonu betonovými šrouby pro trvalé umístění.
 • Připevněte rám k základové desce.

Malování nebo barvení snímků

Dalším krokem je malování nebo obarvení rámu před instalací verandových obrazovek. Malování rámů je skvělá příležitost, jak přidat barvu do exteriéru vašeho domova. Chcete-li dosáhnout přirozenějšího vzhledu, místo toho obarvte rámečky.

 1. Zakryjte podlahu verandy, abyste ji ochránili před barvou.
 2. Připravte se pomocí venkovní formule
 3. Naneste dvě vrstvy nátěru a počkejte, až první vrstva zcela uschne před druhou vrstvou

nebo

 1. Naneste skvrnu rozprašovačem

Nainstalujte obrazovky

Poté, co barva nebo zůstat zaschlý, je čas nainstalovat obrazovky. Pokud jde o typy obrazovek dostupných pro verandy, existují možnosti: standardní a vyjímatelné.

 • Standard - Standardní instalace obrazovky je řezání listů verandy pomocí nůžek nebo užitečného nože a použití svorkové pistole k jejich připevnění k rámům. Před sešíváním na místo je velmi důležité pevně natáhnout obrazovku mezi rámy. Odřízněte přebytečný materiál a překryjte svorky dýhou nebo lemováním.

Tip: Základní pásy obrazovky se spline odsazeními kolem rámu umožňují lepší přilnutí, napnutá obrazovka a usnadňují výměnu obrazovky v případě roztržení.

 • Vyměnitelné zástěny - Zatímco účelem promítaného ve verandě je zabránit hmyzu, může se stát, že si pěkný letní vánek bude přát otevřenější verandu. Systém upevnění pomocí háčků a smyček používá háčky na rámech a smyčkách na obrazovce. Jednoduše sbalte obrazovku nebo ji úplně vyjměte. Vyjímatelné obrazovky jsou trvanlivé, zatímco jsou na místě, přesto se používají všestranně.

Tip: Dveře obrazovky jsou bránou do a z verandy. Při velkém pohybu v průběhu času je standardní obrazovka pro dveře obvykle nejbezpečnější sázkou na dveře.

Přidejte bonusovou funkci

 • Podlahy : koberce nebo venkovní koberce dodávají atmosféře a atmosféře promítanému na verandě. Dodávají také barvu, verandový nábytek a rostliny.
 • Elektrické : Líný rotace stropního ventilátoru je skvělým doplňkem promítaného na verandě. Pro správnou instalaci najměte elektrikáře.

Údržba

Screened ve verandě je stále vystaven živlům, takže pravidelná údržba je nutností. Z průzkumu HomeAdvisor vyplývá, že náklady na opravu verandy dosahují průměrně až 2 000 $ za venkovní pokoje / prostory. Nahraďte obrazovky slzami, držte větve stromů od střechy a hledejte jakékoli změny v rámcích. Ušetřete peníze pravidelnou kontrolou verandy místo pozdějších drahých oprav.

Házejte verandu

Uzavření verandy je snazší díky malé pomoci vašich přátel. Proměňte projekt v den verandy, doplněný občerstvením a hudbou. Nejen, že si spolu se svými přáteli užijete čas společně, ale vytvoříte prostor, kde se můžete shromažďovat na jaře, v létě a na podzim.