Jak ušetřit peníze na hračkách tím, že si je koupíte

Ben Bloom / Getty Images

Každá rodina má hračku, která byla předána z předchozí generace. Populární použité hračky předávané z generace na generaci jsou často hračky, jako jsou panenky, auta Hot Wheels, deskové hry, vagóny Radio Flyer a hračky Cozy Coupe pro jízdu.

Hračky mohou být pro rodiny drahé a obtížné. Existuje alespoň tucet důvodů, proč zvážit nákup použitých hraček. Nákup použitých hraček je pro rodiny perfektním způsobem, jak zůstat v rozpočtu. Předávání a nákup použitých hraček dalším dětem je také způsob, jak „zbarvit“ a podpořit dlouhodobé zdraví životního prostředí. Mnoho společností vyrábějících hračky se zavázalo, že budou vyrábět kvalitní a designové hračky, které jsou vyrobeny tak, aby vydržely, s nadějí, že budou přeneseny z jedné generace na druhou.

Hračky se liší použitelnými

Použité hračky by měly být před použitím vždy zkontrolovány z hlediska bezpečnosti. Ti, kteří nakupují a prodávají použité hračky, by měli při setkání s neznámými lidmi vždy postupovat opatrně.

Existuje celá řada trvanlivých, dobře vyrobených hraček, které byste mohli zvážit při nákupu použitých. Mezi ně patří:

 1. Dřevěné soupravy hraček a velké stoly
 2. Odolné plastové venkovní hračky Little Tikes a Step 2, jako jsou basketbalové obruče, malé skluzavky, auta, hrady, piknikové stoly, pískoviště, trampolíny a různé lezecké struktury
 3. Dřevěné dětské hřiště
 4. Vagony
 5. Hračky pro jízdu, které zahrnují předměty, jako jsou tříkolové koloběžky, luxusní křižníky, útulné kupé, tříkolky a dokonce i kola s tréninkovými koly
 6. Stacionární dětské ExerSaucery a centra aktivit
 7. Stavebnice s otevřeným koncem jako Lego, Playmobil, K'Nex, Lincoln Logs, Tinker Toys a dřevěné kostky
 8. Domečky pro panenky
 9. Zahrajte si kuchyně
 10. Systémy videoher jako WiiU, XBox One, Playstation, Nintendo3DS, Nintendo Switch
 11. Sběratelské hračky pro videohry, jako jsou Skylanders, LEGO Dimensions, Nintendo Amiibo
 12. Fisher Price malí lidé předstírají herní sady
 13. Americké dívčí panenky, oblečení a doplňky
 14. Houpací koně
 15. Hračky pro elektrická kola (jízdní vozy poháněné baterií)
 16. Halloween kostýmy
 17. Jednoduché hračky poháněné baterií, jako jsou hudební nástroje pro batolata
 18. Stolní hry, kostkové hry a karetní hry

Jakmile zjistíte, že nákup použitých hraček je cestou, kterou byste chtěli sledovat. Existuje mnoho způsobů, jak koupit použité hračky.

Kde nakoupit použité hračky

Kupující se musí rozhodnout, zda budou nakupovat z online webových stránek, jako je eBay nebo Craigslist. Někteří kupují použité hračky od sousedů nebo přátel. Mnoho sousedských obcí má online skupiny na Facebooku, aby místně nakupovaly a prodávaly zboží.

Všechny hračky by měly být před použitím, zejména pokud byly použity, zkontrolovány z hlediska bezpečnosti před nákupem, aby se zlomená hračka nepřenášela na další dítě. To by mohlo představovat bezpečnostní riziko. Všechny použité hračky, které se prodávají, by měly být zkontrolovány na webových stránkách CPSC.gov, aby se zajistilo, že nebyly zahrnuty do stažení hraček. Hračky, které jsou součástí stažení, by měly být zlikvidovány. Společnost by měla být také kontaktována kvůli výměně.

Před nákupem použitých hraček nepředpokládejte, že prodejce hračku vyčistí. Utřete a dezinfikujte hračku, zejména pokud ji rodiny používaly s domácími mazlíčky a známými alergeny ve svém domě.