Jak malovat dýně

The Ultimate Guide

Úvod
 • V zákulisí

  • Seznamte se s týmem
  • Sdílejte svou jednu věc!
  • Čtenáři sdílejí svou "věc"
 • Epizody

  • Sledujte všechny epizody
  • Odstraňte tvrdohlavé nálepky
  • Křídové barvy dýně
  • Snadné kutily kostýmy
  • Zdravé strašidelné občerstvení
  • Jak složit mikinu
  • Nikdy Kladivo Prsty
  • Vyčistěte kořením
  • Vyjmutí kobercových důlků

Jak malovat dýně

Snadné kutilství pomocí lakovaného lakovaného laku

Autor: Melissa Epifano

Aktualizováno 15/15/19

V tomto článku rozbalte
 • Vzorované dýně
 • Máčené dýně
 • Postříkání barvy dýně
Zpět na začátek

Halloween je jednou z našich oblíbených svátků: kostýmy, bonbóny a samozřejmě spousta příležitostí pro kutily. Zatímco řezbářské lucerny typu jack-o-lucerny jsou tradičně uznávanou tradicí, dýně bez vyřezávání rostly v oblibě - a to z dobrého důvodu. Vyřezávané dýně mají krátkou životnost, než začnou uschnout, a pokud doufáte, že je zobrazíte uvnitř, je tu vůně, s nimiž se budete potýkat. Jeden z našich nejoblíbenějších nápadů, které nejsou vyřezávané ">, je k dispozici v lakované povrchové barvě. Barva je také velmi univerzální a lze ji zalévat pro různé techniky a povrchové úpravy.

4:59

Sledujte nyní: 3 křídové lakované dýňové projekty

Máme tři metody, které máme rádi, z nichž všechny vás naše video „Jedna věc“ naučí, jak zvládnout. Ať už hledáte čisté ponořené čáry, funky vzory nebo abstraktní stříkance - máme vás zakryté.

Vzorované dýně

I když tento moderní abstraktní vzor vytváří velké prohlášení, je tak snadné provést, že i ten nejmenší umělec z nás dokáže tuto práci zvládnout. S několika zásobami budete muset ohromující umělecké dýně umístit všude po svém domě.

Co budete potřebovat

Spotřební materiál

 • Dýně
 • Křídový povrchový lak ve dvou barvách (použili jsme Spruce Best Home paint in Elevated Black and White Bead Board)
 • Voskový papír

Nástroje

 • Vypusťte látku, sulfátový papír nebo noviny
 • Štětce, 1 palce a 3 palce
 1. Shromážděte materiály

  Zakryjte pracovní prostor kapkou látky nebo sulfátovým papírem a připravte si své nástroje a materiály. Pro tento projekt jsme použili štětce 3 palce a 1 palce, ale můžete pracovat s tím, co máte! Buďte kreativní a bavte se.

 2. Připravte si dýně a zvolte Malování

  Tento konkrétní projekt vyžaduje alespoň dvě barvy barvy. Rozhodli jsme se pro černou a bílou pro modernější vzhled, ale mohli byste použít jakékoli barvy, které vás upoutají. Vyberte si jakoukoli velikost dýně, která se vám líbí, ale doporučujeme vám použít dýni cukru nebo větší, aby se opravdu ukázaly podrobnosti vzoru. Dýně utřete vlhkým hadříkem nebo papírovým ručníkem a opatrně odstraňte veškeré nečistoty.

 3. Malování základní vrstvy

  Vyberte základní barvu. Vybrali jsme černou, abychom skutečně vytvořili vzor. Pomocí 3-palcového malířského štětce namalujte dýně a nechte ji alespoň hodinu vyschnout. Jakmile je povrch matný a bez jakýchkoli mokrých skvrn, můžete malovat druhý kabát nebo se přesunout na svůj vzor.

 4. Malovat svůj vzor

  Vezměte 1-palcový kartáč a ponořte jej do druhé barvy. Pro vzor štětce, který se nachází v našem videu, položte špičku štětce na dýni a stáhněte ji asi o palec, poté štětec vyjměte. Vytvořte řady těchto malých vzorců tahů štětcem, dokud nebude vaše dýně zcela zakryta.

  Jakmile zvládnete tyto jednoduché tahy štětcem, můžete jej přepnout. Vyzkoušejte vzory s tenkými pomlčkami, hvězdami, puntíky nebo hádkami.

 5. Styl a užijte si to

Upravte své malované mistrovské dílo společně s dalšími oblíbenými sezónními dekoracemi. Odvážný vzor způsobí, že vaše plášť nebo podchod vyčnívají od ostatních.

Máčené dýně

Dopřejte svému mini dýně moderní člověka! Tato technika ponoření barvy je rychlý a snadný způsob, jak dát dýně svěží nový vzhled.

Co budete potřebovat

Spotřební materiál

 • Mini dýně
 • Křídový povrchový lak ve dvou až čtyřech barvách (Vybrali jsme Křídový lak s povrchovou úpravou Smrek Best Home v citronovém krému, Thrift Finds a Coral Lava)
 • Misky
 • Voskový papír

Nástroje

 • Vypusťte látku, sulfátový papír nebo noviny
 • Sušák na prádlo
 1. Shromážděte materiály

  Shromažďujte své materiály a zakrývejte prostor svého pracovního prostoru, abyste zabránili skvrnám barvy. K ochraně povrchu, na kterém pracujete, použijte kapku, noviny, sulfátový papír nebo staré látky. To také usnadňuje čištění!

 2. Připravte dýně a zvolte Malování

  Vyberte si mini dýně. Vyberte si dýně se silnými neporušenými stonky pro snadné máčení. Otřete je vlhkým papírovým ručníkem nebo hadříkem a dejte pozor, abyste odstranili nečistoty nebo zbytky. Dále vyberte barvy laku. Pro tento projekt jsme vybrali jasnější odstíny pro nové použití na tradiční paletě Halloween, ale můžete použít libovolné barvy, které se vám líbí.

 3. Nalijte barvy do misek a začněte namáčení

  Nalijte barvu do misek. Při ponoření se ujistěte, že máte dostatek barvy na zakrytí dýně. Jakmile máte připravenou barvu, uchopte dýni za její stonek a ponořte ji do jedné z barev. Vyjměte z mísy a nechte přebytečnou barvu odkapat před přesunutím dýní do sušárny.

 4. Experimentujte s poklesy

  Existují nekonečné způsoby, jak si můžete ponořit. Zakryjte dýni jednu čtvrtinu cesty malým stříkáním barvy nebo ponořením do poloviny, nebo ji ponořte do tří čtvrtin cesty pro odvážnější vzhled. Dýně namočte na její stranu, abyste získali svislý proužek, nebo jděte nejprve dolů. Buďte kreativní a uvidíte, která komba se vám nejvíce líbí. Každou dýni můžete ponořit dvakrát, je-li to nutné pro další pokrytí nebo pro vrstvení barev.

 5. Nechte dýně zaschnout

  Umístěte kousek voskového papíru pod stojan na sušení souborů cookie. Po ponoření položte každou dýni na stojan. Nechte dýně schnout alespoň hodinu. Pokud jste se rozhodli nezatěžovat první kolo a chtěli byste se vrátit na druhý kabát, udělejte to, jakmile první uschne.

 6. Styl a užijte si to

Seskupte spoustu těchto ponořených krás dohromady pro pestrou sbírku, která je ideální pro sezení na jakémkoli plášti nebo kaskádování po schodišti.

Smrk

Spropitné

Výukový program vám pomůže začít, ale jediným limitem je vaše představivost! Vyzkoušejte různé barvy nebo odstraňte jeden konkrétní odstín. Pokud si přejete, aby se to opravdu dostalo na další úroveň, můžete přidat malá slova jako „boo“ nebo „trik nebo ošetřovat“ pomocí barvy nebo značky nebo můžete malovat vzory nahoře.

Postříkání barvy dýně

Při pohledu na vytvoření odvážného zobrazení dýní letos na podzim ">

Co budete potřebovat

Spotřební materiál

 • Dýně
 • Křídový lak ve dvou barvách (použili jsme barvu Spruce Best Home v bílé perličce a Coral Lava)

Nástroje

 • Štětce, 1 palce a 3 palce
 • Voskový papír, sulfátový papír nebo noviny
 1. Shromážděte materiály

  Shromážděte všechny potřebné materiály a poté zakryjte svůj pracovní prostor, abyste jej ochránili před stříkajícími stříkance a kapkami. Jako pracovní prostor doporučujeme používat kraftový papír, noviny nebo dokonce použít krabici, aby se nepořádek udržel v klidu.

 2. Připravte dýně a zvolte Malování

  Vyberte dvě barvy; jedna bude sloužit jako základní barva pro celou dýni a druhá bude barva, kterou na dýně potkáte. Vyčistěte dýně vlhkým hadříkem a ujistěte se, že neobsahují nečistoty a úlomky.

 3. Natřete svůj základní plášť

  Popadněte štětec o velikosti 3 palce a dejte dýni základní vrstvu. To je barva, kterou budete stříkat nahoře, takže nezapomeňte vybrat odstín, který umožní, aby barva skutečně vynikla. Nechte zaschnout alespoň hodinu a poté pokračujte k rozstřikování. Pokud vaše dýně potřebuje druhý kabát, udělejte to první.

 4. Vyberte a upravte Malování

  Pro tento konkrétní projekt budete potřebovat asi půl šálku vody pro smíchání s vaší barvou. Tím se vytvoří tenčí konzistence, čímž se mnohem snadněji stříká. Nejlepší je začít s méně, zhruba se dvěma polévkovými lžícemi nebo tak, a pak přidat další, pokud je to potřeba.

  To je jeden z hlavních důvodů, proč jsme pro tento projekt vybrali křídový lak. Kromě rychlého schnutí a impozantní trvanlivosti je to také neuvěřitelně přizpůsobivý lak.

  Jakmile zředíte barvu vodou, položte dýni na voskový papír nebo noviny. Tento projekt se dostane do chaosu, takže si udělejte čas na přípravu prostoru nebo vyberte místo, které může být chaotické. Pokud jsou vaše možnosti omezené, můžete rozstříknout dýně do krabice, což snižuje riziko velké nepořádku.

 5. Postříkejte dýně

  Ponořte a nasyťte štětcem ve zředěné barvě a poté ho rozstříkněte! Přetáhněte zápěstí a zakryjte dýni tak, jak chcete. Poté nechte zaschnout alespoň hodinu. Minimalisté budou milovat myšlenku mít malou sbírku stříkance na jedné části dýně a milovníci jasných, odvážných dekorů budou chtít barevné stříkance všude.

 6. Styl a zobrazení

Pomocí těchto dýní můžete do svých typických halloweenských ozdob aplikovat nějaký styl. Pokud hledáte strašidelný, strašidelný twist, použijte červenou část stříkací barvy pro efekt chlazení kostí, ideální pro jakoukoli Halloweenskou párty.