Jak přilákat více kupujících do svého otevřeného domu

Getty Images

Váš otevřený dům může být nejlepší ve vašem sousedství, ale pokud jej neprodáte správně, nikdo o něm nebude vědět. Stejně jako bzučení pro prodej je umístění, umístění, umístění, slovo pro otevřené domy je inzerovat, inzerovat, inzerovat. Prodávejte svůj otevřený dům masám a nemusí to stát jmění. Existuje mnoho způsobů, jak dostat slovo ven. Ano, někteří vás budou stát trochu peněz. Musíte utratit peníze, abyste vydělali peníze, ale existuje spousta dalších levných nebo bezplatných způsobů, jak šířit slovo.

Používejte sociální média

Růst internetových a sociálních médií změnil způsob, jakým lidé dělají tolik věcí, včetně prodeje domů a hostování otevřených domů. To je skvělé, protože to dává prodejcům a agentům více způsobů, jak dostat slovo, často za malé nebo žádné peníze. Je důležité se naučit, jak udržet krok s probíhajícími změnami.

Zde je několik způsobů, jak slovo vyřídit, včetně tisku, online a ústně. Váš agent už možná většinu z nich udělá, ale pokud prodáváte sám, musíte si tyto informace pečlivě přečíst. Pokud máte agenta, uveďte ty, které se vám obzvláště líbí. Některé věci, které nemůžete dělat jako prodejce, protože zdroj je přístupný pouze agentovi. Když prodáváte samostatně, můžete dělat i jiné věci. Pamatujte, že věci se dělají různě v různých oblastech země, v různých státech a dokonce v oblastech uvnitř států.

Inzerujte pomocí možností tisku

 • Inzerujte ve svých místních novinách. Mnoho lidí stále čte sekci nemovitostí. Mnoho článků také uvede seznam domů online.
 • Zveřejněte letáky na předních místech ve vaší oblasti, například na vývěskách v obchodech, které to umožňují.
 • Požádejte kancelář svého agenta o umístění letáků do okna realitní kanceláře.
  Funguje to, pokud se kancelář nachází na komerční ulici se spoustou obchodů a chodníků.
 • Navštivte kanceláře místního bytového komplexu. Zeptejte se, zda můžete zveřejnit leták a výměnou zaúčtujete jejich informace ve svém otevřeném domě.

Podívejte se na možnosti online inzerce

 • Zajistěte, aby se vaše reklama zobrazila v odpovídající sekci online nemovitostí (pokud je to relevantní).
 • Jazz na domovské webové stránky pro otevřený dům.
 • Přidejte informace do Zillow, Trulia a Realtor.org (pouze pro agenty).
 • Udělejte hromadné e-maily (kolegům nebo přátelům a rodině) s odkazem na domovskou webovou stránku. Můžete také připojit leták a požádat je o příspěvek, nebo dokonce udělat obojí.
 • Zeptejte se agentů nebo přátel, pokud znají někoho, kdo aktuálně hledá to, co máte, a zda by chtěli před otevřeným domem získat tajný náhled.
 • Používejte weby sociálních médií, jako je Facebook nebo Twitter. Požádejte o pomoc při šíření slova.
 • Vytvořte si na svém seznamu stránku na Facebooku a několik týdnů před datem přidejte podrobnosti o otevřeném domě.
 • Prohledávejte svůj oblíbený vyhledávač a najděte seznam bezplatných webů pro seznam otevřených domů. Některé weby zahrnují Craigslist, Yahoo! Inzerce a Google Merchant Center.