Definitivní způsob, jak bezpečně zatloukat hřebík

The Ultimate Guide

Úvod
 • V zákulisí

  • Seznamte se s týmem
  • Sdílejte svou jednu věc!
  • Čtenáři sdílejí svou "věc"
 • Epizody

  • Sledujte všechny epizody
  • Odstraňte tvrdohlavé nálepky
  • Křídové barvy dýně
  • Snadné kutily kostýmy
  • Zdravé strašidelné občerstvení
  • Jak složit mikinu
  • Nikdy Kladivo Prsty
  • Vyčistěte kořením
  • Vyjmutí kobercových důlků

Definitivní způsob, jak bezpečně zatloukat hřebík

Autor: Sami Allen

Aktualizováno 10/09/19

Není neobvyklé, že nováčci pro domácí zlepšení zažijí mírnou paniku při pokusu o projekt zahrnující kladivo a hřebíky. Prsty se vždy nějak rozbijí a projekt se najednou nezdá tak důležitý. Ale s tímto trikem nemusíte obětovat své číslice, když chcete zavěsit několik fotografií. Podívejte se na video níže, abyste zvládli naše super snadné metody, a budete se bát nebojácně v žádném okamžiku.

2:04

Sledujte nyní: Trik bezpečně zatloukání nehtů

Ať už pracujete na větším projektu nebo jste nováčkem na kutilství, který se pokouší o menší domácí projekty, zvládnutí těchto tří způsobů, jak bezpečně zatloukat hřebík, vám pomůže rychlejší práci. Podívejte se na video výše a dozvíte se, jak (bezpečně) zatloukat hřebík.

Zde je návod, jak to udělat

Špendlík na prádlo je vše, co potřebujete, abyste zajistili, že už nikdy nechtěně nezasunete prsty. S kladivem v okolí použijte špendlík na sponku na nehty tak, aby špička nehtu vyčnívala z jedné strany špendlíku. Umístěte kolíček na prádlo ke zdi a začněte zatloukat. Hřebík by měl hladce vstoupit do zdi. Kladivo, dokud nedosáhnete požadované délky hřebíku vyčnívajícího ze zdi, pak uvolněte špendlík na prádlo.

Pokud váš hřebík nikam nevede při kladivu, je možné, že špendlík na prádlo kolem hřebíku přitisknete příliš pevně. Cílem je použít kolíček na prádlo, aby hřebík držel na místě, zatímco jde do zdi, aby vaše prsty nemusely dělat práci.

Proč to funguje

Jednoduše řečeno, odstraňujete prsty z kladivové zóny přidržením druhého konce špendlíku. Nejlepší část ">

Nemáte clothespin? Zde jsou některé alternativy

Chápeme to. Pokud nechcete sušit prádlo (nebo si nevlastníte své děti), nemusíte mít po ruce kolíček na prádlo. Zde je několik dalších způsobů, jak chránit prsty před rozbíjením.

Houba

Většina lidí má kolem sebe houbu a tato běžná domácí položka může snadno fungovat jako nárazník mezi kladivem a prsty. Než zkusíte tento trik, mějte na paměti, že nejlepší druh houby pro tento projekt je ten, který je měkký na obou stranách, takže se vyhněte houbám s drhnoucím povrchem.

Prohrábejte hřebík houbou a držte jej na místě proti místu na zdi, kam byste chtěli hřebík jít. Začněte zatloukat, dokud hřebík není tak hluboko do zdi, jak bylo zamýšleno, a poté houbu rychle vytrhněte. Voilà.

Kus lepenky

Pokud si přejete, aby vaše prsty byly co nejdále od kladiva, můžete pomocí proužku kartonu zatloukat hřebík. Na krátkém konci naproti konci, který byste chtěli držet, použijte nůžky k vyříznutí kartonu a hřebík vložte dovnitř. Měl by být přiléhající k odříznutým stranám, takže se ujistěte, že během řezání karton neroztahujete ani neohýbáte. Kladivo a poté vytáhněte lepenku.

Proč je Clothespin nejlepší metodou

I když jsou všechny tři metody účinné při zajišťování toho, aby se vám při zlepšování vašeho prostoru neztratil nehet, kolíček na prádlo je nejlepším způsobem, jak jít podle našeho názoru. Na rozdíl od houby, můžete použít clothespin znovu a znovu, což je skvělé, protože budete pravděpodobně potřebovat kladivo více než jednou za život. Navíc vyhodit houbu po vytržení z nehtu není zrovna ekologické a ani šetrné k rozpočtu. A zatímco karton lze znovu použít, jeho přípravu vyžaduje několik dalších kroků. Především je kolíček na prádlo snadno přenosný, takže ho můžete nalepit do kapsy a vzít s sebou všude po domě.

Je čas vložit špendlík do svých obav o strach a vlastnit svůj DIY projekt. Jakmile zvládnete jednu ze tří výše uvedených metod, budete se divit, proč jste je předtím nezkusili.

Jak čistit kořením