Při plánování venkovní kuchyně zvažte použití nástrojů

Jennifer Cheung / Getty Images

Trend venkovního bydlení neustále roste, protože majitelé domů přeměňují dvorek na unikátní střediska vaření a zábavy. Nejmodernější spotřebiče, kombinované grilovací jednotky, venkovní mokrý bar a skříň z nerezové oceli lze naplánovat tak, aby se vešly do vašeho venkovního prostoru a rozpočtu vaší rodiny, ale co nástroje, které je potřebujete připojit? ">

Úpravy vaší domácí sítě mohou představovat významnou část vaší instalace venkovní kuchyně. Bližší pohled na náklady spojené s rozšířením vašich nástrojů vám pomůže při rozhodování mezi plynovými, propanovými, elektrickými, dřevěnými a dřevěnými jednotkami na vaření.

Majitelé domů, kteří byli vybráni společností HomeAdvisor, říkají, že průměrné náklady na venkovní kuchyni se pohybují kolem 11 700 $ - s instalací na špičkové úrovni přibližně 35 000 $. To samozřejmě záleží na vašich spotřebičích a vybavení a na nákladech na rozšíření vašich nástrojů. Instalační zařízení, které si uvědomuje rozpočet, by se mohlo rozhodnout pro jednotky na vaření propanu a jako alternativní plán vyloučit tekoucí vodu.

Zemní plyn a propan

Zemní plyn bude hořet čistěji a je obvykle levnější než jednotky propanového plynu. Spolu s venkovním plynovým grilem je výhodou používání zemního plynu také boční hořák, kuřák, plynová trouba a venkovní topení. Rozšíření plynovodů vyžaduje, aby si osoba, která má vysokou důvěru ve své kutilské instalatérské dovednosti, nebo certifikovaný dodavatel. Také tyto úpravy mohou vyžadovat místní povolení a budou určitě muset dodržovat místní stavební předpisy.

Nové plynové potrubí může vyžadovat vlastní uzavírací ventil a výběr správných trubek a tvarovek. K přesnému určení délek potrubí a vedení potřebného pro správné propojení s připojením vašeho plynového spotřebiče je třeba pečlivá měření. Zvažte profesionální náklady, které se mohou pohybovat od 120 do 1 300 $; rozumná cena za klid mysli.

Elektřina

Venkovní svítidla, chladicí a vývodky pro všechny vyžadují obvody zemní poruchy - nebo zásuvky, které působí rychle v případě mechanického nárazu nebo infiltrace vlhkosti. V závislosti na tom, kolik budete potřebovat, mohou být náklady na jednoduché elektrické přírůstky až 125 USD.

Pro zcela elektrickou venkovní kuchyni může elektrikář doporučit instalaci panelu vyhrazeného obvodu s vlastním hlavním jističem. Tím se sníží napětí na domácí elektrické skříni a bude to nutné, pokud nebude k dispozici dostatek prázdných obvodů správné proudové intenzity. Nejlepší radou je nechat elektrické aktualizace na profesionálech, kteří znají místní kódy a správné dráty, jističe a zásuvky, které mají používat.

Instalatérství

Nastavení venkovní kuchyně s tekoucí vodou je jednou z úloh, kterou by mohl zvládnout zkušený majitel domu, který by chtěl přidat venkovní umyvadlo nebo tekoucí kohoutek do mokrého baru. Další náklady mohou nastat při instalaci potrubí pro horkou vodu, izolace potrubí, která zabraňuje zamrznutí zimních potrubí, a oddělené potrubí pro odvod odpadní vody z domovního kanalizačního systému.

Náklady spojené s venkovním potrubím zahrnují délky potrubí a vhodné ventily pro řízení průtoku vody. Nejlepší je naplánovat umístění vaší venkovní kuchyně poblíž domu. Tímto způsobem jsou potrubí snadněji spojena s existující domovní instalací. Vezměte v úvahu instalatérské instalace, které mohou pokrývat široký rozsah v závislosti na požadovaném množství potrubí, demolice a restaurování. Průměrný průměrný rozsah se pohybuje mezi 350 až 1 800 USD.

Venkovní kuchyně rostou v oblibě

Venkovní bydlení bude i nadále horkým trendem pro majitele domů, kteří chtějí rozšířit svůj užitečný životní prostor nebo trávit více času čerstvým vzduchem. Nejlepší venkovní prostory jsou navrženy tak, aby minimalizovaly údržbu a zvyšovaly pohodlí. Rozšířením svých nástrojů můžete vytvořit plně funkční a zcela pohodlný venkovní kuchyň a zábavní prostor.