Levné a snadné nápady s omezením odvolání

Vytvoření atraktivního vstupu do domu vás dvakrát odmění. Za prvé, požitek, který vám přináší, když žijete v domě, který vás osloví, než začnete procházet předními dveřmi. Za druhé, přitažlivost pro kupující a návratnost vaší investice, pokud se rozhodnete prodat.

Když přijde čas na osvěžení přední části vašeho domu, tyto cenově dostupné nápady na úpravu terénu a omezené odvolání vám pomohou rychle dostat svůj domov do formy. Následující projekty omezeného odvolání stojí pouhých několik stovek dolarů zdarma a většina může být dokončena za několik hodin. Pokud se chystáte prodat, představení mimo domov může jít dlouhou cestu k přilákání kupujících a posílení nabídek.

DIY Nápady

Tyto levné a snadné obrubníky nápady jistě přidají trvalý přínos pro váš domov a potěšení pro vás a vaši rodinu, když tam žijete a dále.

  • Přední dvířka lakujte nebo natřete . Peelingové dveře nebo dveře před poraněním počasí se mohou výrazně odrazit od přední části vašeho domu. Malování nebo povrchová úprava předních dveří může stát pouhých 20 $ a může trvat pouze několik hodin nebo méně. Pokud to vaše okolí dovolí, zkuste malovat dveře odstínem, který se koordinuje s ostatními barvami vašeho domova.
  • Vyměňte přední hardware . Hardware je rychlý a snadný způsob aktualizace vašich předních dveří a obvykle si můžete zakoupit kvalitní hardware za přibližně 100 USD. Zvažte bezklíčové zadávání, které je oblíbené díky své racionální, moderní přitažlivosti a snadnému použití.
  • Aktualizujte příslušenství vchodu. Svítidla se starým osvětlením a visící, špinavé stropní lopatky ventilátoru nedělají nic pro zvýšení přitažlivosti vašeho domova. Můžete snadno utratit kdekoli od 100 do 1 000 $ za nová světla, poštovní schránku, zvonek a / nebo kliky, ale rozpočet je plný možností. Může se také stát, že všechny tyto předměty musí být dobře očištěny a čerstvý nátěr stříkané barvy.
  • Přidat čísla domu . Domovní čísla pomáhají usnadnit hledání vašeho domova přátelům, servisním profesionálům a ostatním, a navíc přidávají okamžité odvolání za velmi dostupnou cenu. Chcete-li zvýšit viditelnost, zvažte přidání koordinačních značek nebo čísel na dvou místech - na obrubníku a na samotném domě.
  • Okraj a mulčujte přední postele . Celá vaše nemovitost bude vypadat hezčí a pečlivější s rychlým lemováním a čerstvou vrstvou mulče v pěstebních postelích. Můžete si koupit mulč v pytlích nebo nechat dodávat hromadné množství za rozumnou cenu. Borovice sláma nebo tmavě hnědá nebo černá kompost vypadá nejlepší a nejpřirozenější.
  • Prořezávání rostlin . Řezání zahradních rostlin pod okny a / nebo verandovými zábradlími dodá vašemu domovu čistý vzhled a ponechání otevřených dveří a oken pomůže se zabezpečením. Umožněte budoucí růst oříznutím asi 6 až 12 palců níže, kde chcete, aby keř nakonec skončil. Elektrické nůžky obvykle stojí kolem 50 až 100 dolarů, nebo si můžete najmout zahradnickou společnost za několik stovek dolarů.
  • Osvětlete své cesty a / nebo příjezdovou cestu . Nic neříká „nevítané“ jako temný, neosvětlený dům. Světelné osvětlení nejen zvyšuje atmosféru, ale také pomáhá předcházet nehodám a udržuje nežádoucí vetřelce daleko. Solární osvětlení je nejdostupnější, ale také nejméně spolehlivé. Máte-li základní dovednosti zapojení, můžete si nainstalovat dostupné osvětlení krajiny sami. Zkontrolujte kódy bydlení a sousedství ve vaší oblasti.
  • Přidejte architektonický zájem . Malované žaluzie, okenní rámy, ozdobné lišty, sloupy nebo závorky mohou jít dlouhou cestou v přidávání hodnoty pro váš domov. Na tyto položky můžete utratit tolik, kolik jen chcete, a skvělé obchody najdete v obchodech na záchranu architektury a další prodej, jakož i na místním bleším trhu.