Myšlenky nápady Cape Cod

Jon Lovette / Getty Images

Vzdušný, pohodlný a uvolněný styl Cape Cod přináší do vaší ložnice dotek oceánu, i když jste zcela na pevnině. Zdobný styl, který vznikl v koloniální Nové Anglii, tradiční dům Cape Cod má tvar boxy, s velmi strmými, šikmými střechami a symetrickými okny na obou stranách zářivě barevných předních dveří.

Barvy pobřeží

Stejně jako mořské vlny, modrá a bílá jsou primární barvy stylu Cape Cod, s nádechem červené, černé a žluté, aby vzbudily zájem. Ale necítíte se omezeni pouze na tyto barvy. Zelený a růžový v jemných odstínech připomínajících skleničku oceánu také dobře vypadá s tímto vzhledem.

Ať už dáváte přednost světlejším odstínům nebo jemnějším pastelům na stěnách, bílý lem je charakteristickým znakem Cape. Jděte dále s bílou obkladovou lištou a bílou korunní lištou proti modré obloze nebe, nebo ji udržujte měkkou s mátově zelenou, jemnou žlutou nebo dokonce růžovou, jako je měkký západ slunce.

Dřevěné podlahy jsou standardní; buď hnědé dřevo pro neutrální dotek, nebo malované podlahové desky, pokud chcete trochu více barvy. Malování podlahy bílá vypadá velmi čistě, ale můžete také přidat vzrušení malováním podlahy tmavším odstínem stěny. To také pomáhá, aby malá ložnice vypadala trochu větší.

Přidejte do svých dřevěných podlah teplo pomocí koberce oblasti. Námořní motivy, jako jsou kotvy, mořští ptáci nebo plachetnice, jsou v místnosti Cape Cod přirozené nebo hůlky s neutrálními nebo jednobarevnými koberci. Veselá, ale nevlídná je klíčem k výzdobě Cape.

Dřevěné žaluzie nad okny dávají soukromí a tmu na spaní a odrážejí tradiční domov Cape Cod. Pokud dáváte přednost záclonám, vyberte si z důvodu ochrany soukromí bílou, čirou konstrukci před roletou.

Upravte Ocean Ocean

Postel je ústředním bodem každé ložnice. Je to také místo, kde trávíte třetinu svého života, takže je co nejpříjemnější a nejpohodlnější. V souladu s uvolněným, mírně opotřebovaným vzhledem stylu Cape Cod si vyberte povlečení, které má historii (nebo alespoň vypadá). Starožitné nebo dobře milované deky jsou vynikající volbou pro postel v létě; během zimy přepněte do přikrývky teplejší přikrývku. Držte se čistých, jednoduchých vzorů v primárních barvách pro nejautentičtější vzhled. Tradiční deka vzory jsou vždy vhodné, nebo nautická atmosféra s kotvami, vlajkami lodí nebo plachetnicemi. Jen si nezapomeňte nechat přes palubu s oceánem nebo námořními motivy - více než dotek může vyvolat mořskou chorobu přetíženou stylem.

Kupte si listy nejvyšší kvality, které si můžete dovolit, v ostrém bílém kontrastu s barvami deky. Vydejte se na ložní prádlo s párem podvodů, které doplňují - ale neshodují - přikrývku a dokončete ji polštářem nebo dvěma v modré, zelené nebo červené barvě.

Nábytek s příležitostným odvoláním

Podobně jako u chaty nebo venkovských stylů, nábytek v ložnici Cape Cod by měl vypadat dobře milovaný a použitý. Vyberte si nábytek do ložnice s jednoduchými liniemi, ale solidními tvary a lehce zoufalými povrchovými úpravami.

Tradiční postel se čtyřmi plakáty nebo mosaz s vysokým čelem zpevní vaši postel jako hvězdu místnosti. Starožitný kufr je perfektní stupačka, která vám připomene dlouholeté cesty na parních lodích a dá vám místo pro uložení dalšího prádla nebo zimního oblečení. Postavte svou postel ke dvěma malým neshodným stolům místo tradičních nočních stolků.

Neformální dřevěná komoda s jednoduchým zarámovaným zrcadlem nahoře je příležitostné řešení Cape Cod pro ukládání oblečení. Zatímco rustikální armoire je ideální pro skrytí televize nebo jiného nepořádku, když se nepoužívá.

Jedním rohem vašeho pokoje by měl být čtecí nebo relaxační koutek s pohodlným čalouněným křeslem, lampou na čtení a stojanem na časopisy. Pruhovaná nebo květinová tkanina na židli je přitažlivá, aniž by byla příliš rušivá a přikrývka házená přes zadní stranu židle je ještě útulnější.

Coastal Accessories Přidejte Final Touch

Jako poslední dotek vaší ložnice, by doplňky měly být smysluplné, ale minimální. Cape Cod je přehledný, otevřený styl, takže se vyvarujte pochmurného, ​​přeplněného vzhledu. Vyberte si z následujících možností námořní styl vaší ložnice:

  • Jedna nebo dvě plachetnice
  • Kotva nebo jiné lodní příslušenství namontované na zdi
  • Lampy nebo nástěnné nástěnné svítidla z mosazi s neutrálními stínítky
  • Mušle, hvězdice nebo jiné sběratelské předměty z mořského života
  • Kresba s oceánem

Cape Cod styl je příjemný a klidný, ideální pro pokojnou ložnici, která vás posílá do spánku a cítí se klidně a v klidu. Stejně jako milovaná dětská vzpomínka na výlety do oceánu, měla by vaše místnost Cape Cod přinést na mysl slunce, písek a jednoduchý život na vodě.