Průvodce kupujícího pro domácí skladovací barvy

Pokud nyní stojíte v malířské sekci Home Depot, možná by vás zajímalo, ze které ze dvou značek si můžete vybrat, Behr nebo Glidden. Možná uvažujete o té třetí možnosti, Ralph Lauren Paint.

Dodavatelé barev vám mohou říct, že máte přeskočit Home Depot a místo toho nakupovat v samostatném obchodě, jako je Sherwin-Williams nebo Benjamin Moore. Ale pokud máte rozpočet, nebo pracujete na menším projektu, jako je dětský pokoj nebo koupelna pro hosty, barvy Home Depot jsou naprosto přijatelné. Otázka tedy zní: který z nich „>

Rozdělit barvy značky

  • Behr: Behr je domácí značkou Home Depot od roku 1978. Jako taková často přijímá prvotřídní umístění zobrazení. Behr Marquee je nejmodernější barva Behr a prodává se jako taková. Od upřednostňovaných zobrazovacích míst až po značení Swanky je Marquee umístěn jako barva, v kterou Home Depot doufá. Zatímco Marquee je kvalitní barva, lidé s napjatým rozpočtem nemusí chtít na jaře tuto možnost.
  • Glidden: Glidden je levnější značka a je také přenášen v obchodech Wal-Mart po celé zemi.
  • Ralph Lauren Paints : RLP je obvykle nejdražší značka, kterou nese Home Depot. Ralph Lauren, považovaný za „návrhářskou barvu“, má krásně vytvořené palety, které můžete duplikovat ve svém vlastním domě. Když si koupíte Ralph Lauren Paint, opravdu kupujete produkt Glidden. Glidden vyrábí Ralph Lauren Paints, ale RLP může být až o 40 procent dražší než Glidden Premium. Proč? Věci, jako jsou ochranné známky a licenční poplatky, zvyšují náklady na barvy.

Doporučená barva

Přestože Glidden nemá jméno pro rozpoznávání barev Behr, značka získává trvale vysoké známky jak od spotřebitelů, tak od profesionálů. Dokonce se říká, že výrazné oranžové obchody Home Depot jsou vymalovány pomocí Glidden Speed-Cote Exterior.

Spotřebitelské zprávy také doporučují Glidden Premium jako barvu, která působí stejně dobře jako barvy, které stojí trojnásobek částky. Kromě Behr PRO je to nejméně nákladná barva Home Depot.

Strategie úspory peněz

Jedna věc, kterou většina majitelů domů neví, je, že Home Depot má řadu barev určených pro dodavatele zvané Behr PRO. Společnost Behr PRO, která byla představena v dubnu 2015, nabízí barvy za výrazně nižší ceny než její spotřebitelská řada. Některé příklady najdete v grafu na konci tohoto článku.

Nákup ve velkém se nemusí vždy vyplatit. Než si vezmete údajně levnější kbelík o velikosti 5 galonů, proveďte cenu za galon a zjistěte, zda by jednotlivé galony mohly být levnější. Můžete například zjistit, že jeden galon vnitřní barvy je 16, 68 USD. Můžete být v pokušení uchopit pětitilónový kbelík, který prodává za 87, 50 $, ale pokud vypočítáte cenu za galon, zjistíte, že je ve skutečnosti dražší: 17, 50 $. Ceny se mohou ve vašem okolí lišit, proto vždy využijte matematiku k nalezení nejlepší nabídky.

Značka Martha Stewart Paints přichází a odchází na Home Depot. Pokud se s ním setkáte, bude vás zajímat, že podle výrobce PPG Architectural Coatings je „280 vlastních barev Martha Stewartové zabarveno výhradně do barvy Glidden“. To může být další případ, kdy přeskočení značky přináší určité úspory.

Grafy rozpětí cen pro domácí sklady

Tento graf je snímek jedné sady cen v čase; ceny se přirozeně změní. Cenové rozdíly mezi barvami se však pravděpodobně nezmění. Shrnout:

  • Behr PRO je nejlevnější barva dostupná na Home Depot.
  • Behr Marquee je ve skutečnosti dražší než Ralph Lauren Paint.
  • Jakýkoli druh „barvy plus základního nátěru“ zvýší ceny alespoň o 3 $ / galon. Glidden Duo je verze „Paint plus primer“ Glidden Premium a je jedním z příkladů tohoto cenového skoku o 3 $.
  • Jít nahoru nebo dolů v barvách barvy (pololesklý, satén, atd.) Mění cenu o $ 1 za úroveň lesku.

Bílé barvy

Produkt (1 gal. Bílý interiér)PololesklýSaténEggshell
Glidden Premium24 dolarů23 dolarů22 $
Glidden Duo27 dolarů-25 $
Behr Pro22 $-17 $
Behr Premium Plus29 dolarů--
Behr Premium Plus Ultra35 $34 dolarů33 dolarů
Behr Marquee--43 dolarů
Ralph Lauren---

Základní barvy

Produkt (1 gal. Interiér)PololesklýSaténEggshell
Glidden Premium24 dolarů23 dolarů22 $
Glidden Duo27 dolarů-25 $
Behr Pro22 $-20 $
Behr Premium Plus29 dolarů-27 dolarů
Behr Premium Plus Ultra35 $34 dolarů33 dolarů
Behr Marquee45 $-43 dolarů
Ralph Lauren41 dolarů--