Nejlepší výzdoba Feng Shui pro vaši koupelnu v oblasti peněz

Prvek Wood může být vyjádřen různými způsoby - od dlaždic zelené barvy po dřevěné povrchy a živé rostliny. Čtvercový tvar dlaždic vyjadřuje prvek Země, což je také dobré pro koupelnu v oblasti peněz feng shui. Ludger Paffrath / Getty Images

Přečtěte si část 1: Feng Shui Wealth & Money Bathroom Decor: Wood or Metal ">

Možná jste slyšeli, že nejlepší způsob, jak vyzdobit koupelnu v oblasti bohatství a peněz, je s položkami a barvami kovového prvku. To není správné a část 1 tohoto článku vám podrobně vysvětluje, proč byste se v koupelně s penězi měli vyhýbat silnému prvku kovové feng shui.

Nejlepším prvkem pro koupelnu s penězi je Wood, následovaný Zemí, takže si můžete do dekorativního úsilí přinést oba prvky se silnějším zaměřením na Wood.

Vibrující a svěží Dřevo je konečným symbolem hojnosti a prvek Země podporuje dřevo v jeho růstu. Voda také podporuje dřevo, ale protože v koupelně je již příliš mnoho vody, je nejlepší nepřivést více.

Výzdoba dřevěných prvků : Barvy zelená a hnědá jsou výrazem prvku Dřevo i obdélníkových tvarů a všech možných obrazů zeleně - ať už jde o divoké lesy, pěstěné parky nebo krásné pokojové rostliny. Můžete také přivést skutečnou rostlinu do své koupelny s peněženkou - ujistěte se, že se jí daří za světelných podmínek vaší koupelny. Feng shui šťastný bambus může být velmi dobrou volbou.

Číst: 10 způsobů Feng Shui k dekoraci dřevěným prvkem

Dekor prvku Země: Prvek Země je vyjádřen ve všech zemitých / písčitých barvách, plus čtvercových tvarech a také, nebo samozřejmě, obrazech přírodní krajiny. Země je teplá, výživná a stabilní, takže se můžete také soustředit na vlastní pochopení této energie a vyjádřit ji v koupelně.

Přečtěte si: Snadné zdobení pomocí prvku Země Feng Shui

Pokud chcete mít hlubší pochopení toho, jak vyjádřit tyto prvky feng shui ve vašem domácím zdobení, pomohou tyto tipy:

Jaké jsou prvky 5 Feng Shui?

Zdobení příkladů prvků Feng Shui ve vaší domácí dekoraci

Na závěr ujistěte se, že "over-do" vaše peníze oblasti koupelny dekor. Hlavní věcí je udržovat jej vždy v čistotě a řádně as čerstvou, čistou energií (to je už spousta práce, pokud o to upřímně víte!). „Z dohledu, z mysli“ nefunguje ve feng shui, takže řádně znamená zcela uspořádaně, ať už to vidíte nebo ne.

Ujišťuji vás, že čistá, relaxační, lázeňská a krásná koupelna nebude představovat žádnou výzvu pro feng shui, bez ohledu na to, která oblast bagua je v koupelně - ať už jde o peníze, lásku nebo jinou oblast bagua.

Prostě udělejte maximum s dekorací koupelny vaší peněženky podle jednoduchých pokynů výše a pak se o to přestaňte starat - to je nejlepší feng shui pro vaši koupelnu!

Pokračovat ve čtení: Řešení Feng Shui pro různá dilema v koupelně