Nejlepší levný interiérové ​​barvy

Hledání nejlepší barvy interiéru domu je o řízení očekávání. Mimořádně kvalitní interiérové ​​barvy podle vzorů Farrow & Ball a dalších značkových značkových barev jsou jistě nádherné, ale tato krása je za cenu. Když vezmete v úvahu, že projekt domácího malby může pohltit neuvěřitelné množství barvy, celkové náklady na tuto krásu se zvednou na úroveň statosféry. Levná vnitřní barva začíná ve srovnání vypadat docela dobře. Ale levné nemusí nutně znamenat nízkou kvalitu. Ve skutečnosti existuje řada vynikajících levných interiérových barev, které stojí za nákup, které zkrášlují interiér vašeho domova, aniž by vás bankrotovaly.

Glidden Premium

 • Dobrá rovnováha mezi kvalitou a náklady
 • Nulové VOC
 • Nízký zápach
 • Omyvatelný a omyvatelný
 • K dispozici v Home Depot, stejně jako u jiných prodejců
 • Spotřebitelská barva

Projděte se uličkami lakovny Home Depot a nejvýznamnější značkou barvy je Behr. To je přirozené, protože Behr je barva značky Home Depot. Přesto jsou k dispozici i jiné barvy, stejně jako v jiných obchodech, které si zaslouží stejně velký prostor a chválu. Interiérová barva Glidden Premium je jednou z těchto barev.

I přes cenu na úrovni rozpočtu dostává Glidden Premium vysoké známky za hladké aplikační vlastnosti a strukturu. Většina plochých nebo matných barev zvedá a udržuje oděrky, takže lakování zůstává jediným řešením pro opětovné vyčištění stěn. Ale s Glidden Premium, uživatelé hlásí, že Gliddenova nároky na scrubbability jsou skutečně pravdivé, dokonce i pro matné. Uživatelé, kteří se obávají maximalizace oblasti pokrytí nátěrem, zjistili, že se na lístek vejde Glidden Premium.

Glidden Premium je vynikající volbou, pokud chcete malovat svůj dům levně, aniž byste se vydali na cestu pro lakování dodavatele.

Interiér Latex Sherwin-Williams ProMar 400

 • Jeden z nejlevnějších barev dostupných od hlavního výrobce barev
 • Dodavatelská barva
 • Použijte pro místnosti, které jsou méně navštěvované, pro blížící se prodej nebo pro rozpočet projektu
 • Může vyžadovat přelakování dříve než později

Pokud stavitel nebo dodavatel používá latexovou barvu interiéru, může to být levnější forma barvy, která je tenčí, hlavním cílem produktu je dodávat barvu na stěnu po omezenou dobu. Sherwin-Williams ProMar 400 je jedním z takových nátěrových hmot, který získává vysoké známky za svou cenu.

Platíte však za tento levný cenový bod, náklady, které lze vypočítat z hlediska práce spojené s údržbou barvy. Sherwin-Williams ProMar 400 je obtížné, ne-li nemožné, vyčistit ve své ploché nebo matné lesklé verzi. Místo toho mějte po ruce náhradní galon, abyste překreslili odřené oblasti.

Levná barva na stavbu však má své místo. Ne každá aplikace je vysoce viditelná a vyžaduje kvalitní lak. Pokud natíráte interiér garáže, náhradní ložnici, málo využívanou chodbu, strop nebo dokonce chcete-li malovat celý dům s očekáváním přelakování, může být Interiér Latex Sherwin-Williams ProMar 400 barva pro vás.

Stejně jako u jiných barev Sherwin-Williams, může být ProMar 400 zbarven do kteréhokoli z tisíce barevných výběrů Sherwin-Williams.

Valspar Professional Latex

 • Nízké náklady a slušná kvalita
 • Dodavatelská barva
 • Široce dostupný
 • Vysoce kvalitní kůže
 • Dobré pro opravy
 • Vynikající výběr barev

Valspar Professional Interior Latex Paint je barva dodavatele, která má některé vlastnosti tohoto typu barvy. Skryje se dobře pro nátěrové hmoty, ale ne pro konvenční akrylové latexové barvy. Má dobré tělo, ale je rozhodně tenčí, než ostatní barvy Valspar.

Ale kde Valspar Professional Interior Latex Paint získává svou sílu, je z obrovského výběru téměř 1800 barev Valspar za tím. Valspar Professional Interior Latex Paint, který je k dispozici jak v domácím vylepšování Lowe, tak v nezávislých prodejnách Ace Hardware, uspokojí potřeby designu většiny majitelů domů i profesionálů.

Další výhodou je samozřejmě cena. Valspar Professional Interior Latex Paint je přibližně stejný jako u Sherwin-Williams ProMar 400 a obě barvy jsou o polovinu nižší než náklady na populární, vysoce kvalitní spotřebitelskou barvu Behr Marquee Interior Latex.

Valspar Professional Interior Latex Paint je vhodný pro ty velké, rozsáhlé projekty, jako jsou velké místnosti s katedrálním stropem nebo rychlé interiéry celého domu, kde objednávka dne je maximální pokrytí za nejnižší cenu. Pokud stavíte dům na prodej, jedná se o typ barvy, který můžete použít, protože poskytuje styl za nízkou cenu.