Baseball-tématické společenské hry pro děti

Zahrajte si míč !.

Blend Images - KidStock / Getty Images

Pokud uvažujete o aktivitách na baseballovou párty, je pravděpodobné, že se jedná o hru na baseball. Pokud však skutečná míčová hra není realizovatelná nebo pokud hledáte další nápady, jak pobavit své hosty, obsahuje tato sbírka baseballových společenských her možnosti, které jsou tak zábavné, mohlo by vám to prostě vydělat titul MVPP ( Nejcennější plánovač večírků).

Baseball jednotné štafety

K hraní této hry budete potřebovat dvě sady následujících položek: baseballový dres, čepici a rukavice. Položky nastavte na jednom konci hracího prostoru. Rozdělte hosty do dvou týmů a nechte je uspořádat na druhém konci herního prostoru. Závod začíná tím, že první hráči v řadě běží k položkám, nasazují je a závodí zpět ke svým spoluhráčům. Potom musí sundat výstroj a předat jej dalším hráčům v řadě, kteří musí položit předměty a spustit stejný kurz, odstranit uniformy, když jsou hotové, a předat je třetím hráčům v řadě. Tento štafetový závod pokračuje tímto způsobem, dokud všichni hráči nenosí uniformu a neprovozují závodiště. Vyhraje první tým, který dokončil tento úkol.

Vyškrtni

Zavěste prsten, jako je například hula hoop nebo stará pneumatika, ze větve stromu. Nakreslete čáru na zemi několik stop od prstenu. Hráči by měli stát za linií a pokusit se prokládat tři baseballové koule prstenem. Každá koule, která prochází, je považována za stávku. Každý hráč, který dostane všechny tři údery, vyhraje cenu.

Bezpečné základny

Vytvořte čtyři základny tak, abyste vytvořili baseballový diamant, ale zvětšujte je průměrem, aby na každém z nich mohlo stát několik dětí najednou. K výrobě základen můžete použít lepenku nebo plakát.

Zahrajte si nějakou hudbu, zatímco vaši partneři tančí kolem diamantu. Můžete také hodit nějaké nafukovací baseballové pálky a balónky do oblasti a nechat je pálit kolem balónků, jak hraje hudba. Zastavte hudbu v náhodných časech. Když se hudba náhle zastaví, děti musí běžet na základny. Poslední dítě, které se dostane na základnu, je venku. Hra pokračuje takhle, dokud nezůstane pouze jeden hráč. Jak se počet hráčů zmenšuje, můžete hru učinit náročnější odstraněním některých základen z diamantu nebo nahrazením velkých základen menšími.

Home Run

Nechte hráče stát za určenou pálkou. Nakreslete další čáru několik stop od první linie. Toto je domácí linka. Hráči se střídají stojící na pálkující linii a zasáhnou whiffle míč s whiffle netopýrem. Každý, kdo udeří do míče nad domácí linií, provede domácí běh a vyhraje cenu.

Chcete-li to udělat týmovou soutěž, rozdělte hosty do dvou týmů. Dejte každému týmu whiffle bat a míč. Hráči se musí zarovnat a střídat zasáhnout míč. Pokaždé, když je míč zasažen domácí linií, tým daného hráče získá bod. Po devíti kolech zvítězí tým s nejvíce běhy.

Vyškrtněte značku

V této hře je jeden hráč vybrán jako džbán. Budete také potřebovat pár dospělých po ruce, aby byli rozhodčími. Džbánovou úlohou je vyzkoušet ostatní hráče.

Dejte džbánu pěnový míč. Ostatní hráči pobíhají kolem a snaží se, aby se s míčem „neoznačili“. Džbán označí jiného hráče tím, že se ho dotkne míče, buď házením a navázáním kontaktu, nebo označením rukou míčem. Když je hráč označen džbánem, dostane stávku. Rozhodčí sledují stávky provedené proti hráčům. Když džbán udeří jiného hráče (označí ho třikrát), pak se hráč stane džbánem.