7 nejlepších značek kabinetu pro bezchybný povrch

Vzhledem k ohromujícím nákladům na nové kuchyňské a koupelnové skříňky není divu, že majitelé domů často obracejí malování jako nákladově efektivní alternativní způsob, jak změnit vzhled svých skříní. Nejen to, že malba vám dává úplnou svobodu při uplatňování vašeho tvůrčího potenciálu. Už nejste vázáni stanoveným počtem úprav kabinetu.

I když máte volnost v malbě typů v jiných oblastech domova, skříňky potřebují barvu, která je dostatečně odolná, aby odolala opakovaným dotykům, potřísnění potravinami a tekutinami a dalším fyzickým nárazům. Výběr standardního akrylového latexu pro vaše kabinety se může zpočátku zdát jako dobrý nápad, ale zjistíte, že se ukládá do pruhů a snadno se odlupuje.

To, co potřebujete, je barva, která je určena speciálně pro skříně, nebo jiný typ barvy, který je obzvláště vhodný pro kabinet. Zde je sedm značek barev kabinetu, na které se můžete spolehnout při výrobě tvrdého, hladkého a samonivelačního povrchu.

Farrow & Ball Full Gloss Paint

Farrow & Ball drží posvátnou pozici ve světě domácích designérů trendů, oceněných svými inovativními barvami a vysokou odolností. Výrobky společnosti Farrow & Ball, které byly vytvořeny v Anglii v blednoucích dnech druhé světové války, se nyní nacházejí v USA u prémiových dodavatelů barev i online.

Barvy Farrow & Ball Full Gloss jsou k dispozici ve více než stovce barev a jsou ideální pro oblasti s vysokým dopadem, jako jsou skříně. Tato ekologická barva s nulovým obsahem VOC se snadno setře nebo umytí, protože se dodává s leskem o 95 procent. Stírání dolů Farrow & Ball Full Gloss je jako setření skla, porcelánové dlaždice nebo kovu. Pro srovnání je nejplošší matnou povrchovou barvou Farrow & Ball 2% lesk.

Nejen, že je vysoce lesklý, ale je také ve velkém stylu. Designéři stále více používají vysoce lesklé barvy na typicky lesklých averzních površích, jako jsou stropy a stěny.

Tato barva stojí přibližně dvakrát tolik, jako dokonce prémiové barvy, které najdete v místním domovském centru. Farrow & Ball Full Gloss, i když je skvělý při vytváření zrcadlově super lesklého povrchu skříně, je pravděpodobně nejlépe používán střídmě kvůli jeho vysokým nákladům.

Benjamin Moore Advance Interior Satin Paint

Pokud jde o skříně, často jde o vysoce lesklý lak. Vyšší lesky znamenají nižší porozitu povrchu, takže skvrny a otisky prstů se nelepí tak snadno. Co ale dělat, pokud chcete pro své skříňky nižší lesk, jako je satén ">

Benjamin Moore Advance Satin barva vytváří hedvábný lesklý saténový lesk, odklon od zrcadlového lesku plných lesklých barev. Benjamin Moore Advance je také k dispozici v pololesklém a plném lesku a nabízí obrovskou paletu více než 3 500 barev.

Profesionální malíři, jako je Advanceova nízká viskozita. Tento tenčí produkt umožňuje rychlejší lakování, ale barva si po zaschnutí zachovává strukturu a okraje jsou ostré, ostré a přesné.

Advance Interior se chová jako alkydová nebo olejová barva, ale je to barva na vodní bázi. To vám umožní vyčistit teplou vodou.

Jemné barvy Evropy Akrylová barva Eurolux

Produkty této rodinné firmy jsou nejlépe střeženým tajemstvím profesionálních malířů dveří, čalounění a kabinetu. Fine Paints of European Products se nenachází v mnoha kamenných obchodech, takže online sázení je vaše nejlepší sázka. Tento výrobce barev na bázi Vermontu vede svými inovativními produkty.

Barvy bílé alkydové skříňky mají v průběhu času tendenci ke žluté. Přísné podmínky v kuchyních a koupelnách ještě více podporují žloutnutí. Takže, pokud si přejete tvrdou bílou barvu kabinetu, společnost Fine Paints of Europe vyrobí akrylový materiál připravený pro kabinet. Společnost se cítí tak bezpečně ohledně stálosti barev Eurolux Acrylic, že ​​zaručuje, že za všech okolností nebude žloutnout. Protože se Eurolux Acrylic hodí do super prémiové barvy, je velmi drahý a náklady na objednávku Farrow & Ball Full Gloss.

Fine Paints of Europe myslí na malované skříněk vážně a řeší trvalý problém telegrafování dřeva zrn dřeva pomocí vrstev barvy produktem Brushing Putty. Jedná se o vysoce kvalitní brusný základní nátěr, který je natírán přes dřevo a je broušen dolů, aby zakryl vzory zrna.

Valspar Cabinet smaltovaný pololesklý latexový interiérový lak

Valspar's Cabinet Enamel je latexová barva specifická pro kabinet, která se chová podobně jako olejová barva. Hybridní, Valspar Cabinet Enamel je latexová vnitřní barva, která je obohacena olejem.

Olej je magická složka v nátěrových hmotách, která dlouhodobě vytváří pruhy bez šmouh. Většina barev na bázi oleje byla od roku 2005 z velké části ukončena z důvodu jejich nezeleného vysokého těkavého organického obsahu (VOC). Stále si můžete koupit většinu olejových barev, ale pouze v omezeném množství po jednom kvartálu. Na rozdíl od olejových barev Valspar Cabinet Enamel nevyžaduje k čištění ropné produkty, jako je terpentýn. Teplá voda a mýdlo jsou vše, co potřebujete.

Jednou z výhod volby Valspar je jeho okamžitá dostupnost, protože ji najdete v nejbližším obchodě Lowe's Home Improvement. Náklady jsou srovnatelné s barvami Benjamin Moore Advance.

Systém transformace skříně Rust-Oleum

Rust-Oleum Cabinet Transformations není jen malování, ale celý systém nanášení kabinetu. Odlišuje se od barev kabinetu v tom, že se jedná o vícevrstvý systém, který po dokončení slibuje transparentní chráněný povrch.

Použitím odmašťovače Cabinet Transformations eliminujete potřebu pracného broušení a čištění před lakováním. Po nanesení dvou lepících vrstev je volitelná glazura, po níž následuje důležitý ochranný vrchní lak.

Behr Alkyd Semi-Gloss Enamel Paint

Podobně jako Valspar Cabinet Enamel je Behr's Alkyd Semi-Gloss Enamel vytvořen pro povrchy, které vyžadují trvanlivost a omyvatelnost. Tato barva je na vodní bázi, ale má vlastnosti olejové barvy. Behr Alkyd Semi-Gloss Enamel je silná, spolehlivá, samonivelační barva kabinetu, která se nachází ve všech prodejnách Home Depot. Tato barva je dobrou volbou, pokud chcete kontrolovat náklady projektu, ale zachovat kvalitu.

Kabát kabátu Insl-X

Skříň kabátu Insl-X, která vyniká v ošetřování povrchů, které mají problémy s přilnavostí, se prodává jako barva pouze na opláštění a kabinet. Uretan-akrylátová formulace Insul-X Cabinet Coat podporuje lepší lepivé vlastnosti než jiné barvy. Kabinet Coat schne na tvrdý povrch a dokonce se dobře snáší na obtížných površích, jako je Formica a melamin. Kabinet Coat je dodáván v bílém smaltu, který je připraven k použití, nebo v odstínu, který přijímá pigmenty v obchodech s barvami.