6 Úžasných věcí, které vám barevný poradce může udělat

Výběr správných barev pro váš domov může být nejtěžší součástí zdobení. Možná budete mít na mysli dokonalý styl zdobení, ale výběr správných barev vám může zabránit v zdobení vašeho domova. Práce s barevným poradcem pro váš domov vám může pomoci s nápady na zdobení.

Najměte si barevného poradce

Existuje několik možností, jak vybrat barevného poradce pro váš domov. Pokud potřebujete jen malou pomoc s barvami barev, mnoho prodejen barev nabízí speciální akce s místními poradci v oblasti barev, kteří vám mohou odpovědět na vaše otázky. Prodejny barev mohou mít také poradenskou službu v oblasti barev, která přijde k vám domů za poplatek, ale často bude obsahovat dárkový certifikát k barvě, až budete připraveni ji zakoupit. Místní obchod s barvami může být skvělým zdrojem barevných nápadů a technických informací, pokud víte, jak z vaší návštěvy vytěžit maximum. Můžete si také najmout profesionálního poradce pro barvy, který přijde k vám domů a pomůže vám vytvořit paletu barev, včetně nápadů pro textilie, barvy a nábytek.

Najdete poradce v oblasti barev, který vyhovuje vašim potřebám, ať už potřebujete jen několik barevných nápadů nebo celou paletu domu. Zeptejte se svého barevného poradce, zda vytvoří vlastní barevné schéma, nebo pokud nabídne pouze předem koordinovanou paletu, kterou již vytvořil. Předem vyrobená paleta je skvělá, pokud chcete neutrální barevnou paletu, která je vyzkoušená a pravdivá. Pokud jste více kreativní, konzultant, který s vámi bude spolupracovat na návrhu vlastní palety, je pravděpodobně nejlepší volbou. Bez ohledu na to, jaký typ konzultace si vyberete, získáte několik výhod práce s profesionálem v oboru barev.

Mohou vám ušetřit čas

Pokud jste se snažili přijít s nápady na zdobení a barvy pro váš domov, pravděpodobně jste strávili několik hodin procházením paluby barev fanoušků barev a vzorkovníků. Pokud používáte Pinterest karty a online zdobení inspirace, může to spálit spoustu času, že byste mohli utrácet za důležitější věci.
Práce s barevným poradcem vám může ušetřit čas, protože pro vás již prozkoumali ty nejlepší barevné kombinace. Nebudete muset pórovat přes stovky barev, protože váš konzultant může zúžit výběr po prvním setkání. Mít méně barevných rozhodnutí, aby se vám ušetří čas a frustrace.
Typická konzultace barev identifikuje potenciální barvy, které můžete vzorkovat nebo vyzkoušet u vás doma. Poté je naplánována následná schůzka pro zobrazení barev a provedení úprav. Úkol, který by vám zabral několik hodin sám, je omezen na dvě nebo tři schůzky.

Color Consultants vám ušetří peníze

Pokaždé, když si koupíte vzorek plechovky barvy nebo poslat pryč pro látky vzorník to stojí peníze, a stále si nejste blíže k výběru barevné palety pro váš domov. I když se může zdát extravagantní najmout si barevného poradce, šetříte čas a peníze a snažíte se třídit špatnými barvami týdny a týdny. Konzultace s profesionálem v oboru barev vám pomůže napnout rozpočet na zdobení a ponechat více peněz na nábytek a doplňky.

Můžete se také vyhnout nákladným chybám, jako je nákup nábytku ve špatné barvě, a dokonce platit profesionální malíře pouze za to, že jste udělali strašnou chybu poté, co je na zdi. Jen návštěva nebo dvě s barevným poradcem vám mohou pomoci lépe se rozhodovat a ušetřit vám drahé chyby. Nejdražší chybou většiny domácích dekoratérů není vzorkování barev, než se k tomu zavázali. Nezapomeňte vyzkoušet všechny barvy, které pro svůj domov vážně zvažujete. Útrata malých peněz za vzorky barev vám může ušetřit stovky nebo tisíce špatných barev poté, co byly položeny na vaše stěny.

Poznejte nejnovější trendy v zdobení

Ne každý má čas držet krok s nejnovějšími dekoračními a barevnými trendy. Nemusí být úplně důležité mít ve vaší domácnosti nejlepší barevné trendy, ale pokud uvažujete o hodnotě dalšího prodeje, budete chtít vědět, co kupující mohou dávat přednost. Váš poradce v oblasti barev může sdílet nejlepší trendy pro daný rok a které barvy učiní váš domov atraktivnějším pro kupující. I když nemáte zájem jít o velké s trendy barev, dělají vynikající akcenty ve vaší nové paletě barev.

Barevný poradce vám může pomoci učinit konečné rozhodnutí

Je snadné uvíznout ve strachu z nesprávného rozhodnutí o barvě pro váš domov. Možná jste již vybrali barevnou paletu nebo dvě, ale bojíte se zavázat se ze strachu, že se vám to nepodaří. Poradce pro barvy se může podívat na to, co jste si dosud vybrali, a pomůže vám to vyladit, nebo vám dá jistotu, že budete pokračovat s paletou barev, kterou jste si již vybrali. Někdy potřebuje domácí dekoratér nějaké ověření a důvěru v barvy, které si vybrali.

Mohou být objektivní třetí stranou

Barevní konzultanti jsou často na pozici mediátora, když nelze na paletě barev dosáhnout rozhodnutí. Každá strana má své oblíbené barvy a význam, který těmto barvám připisuje. Váš konzultant se nezúčastní, ale najde kreativní způsoby, jak zkombinovat vaše oblíbené barvy nebo začlenit několik barev do nejlepší palety barev pro váš domov. Často stačí objektivní outsider k vyřešení zdobící slepé uličky.

Váš poradce pro barvy může navrhnout neutrální barevnou paletu, která bude zahrnovat každou z vašich barevných možností jako přízvuk, nebo navrhnout jasnější nebo ztlumenější verzi vašich barev, která pomůže všem tokům společně v paletě. Když se připravujete na konzultaci, nezapomeňte přemýšlet o tom, proč jste si vybrali barvy, které máte, a co pro vás tyto barvy znamenají. Pomůže vašemu poradci pro barvy vytvořit paletu, která bude obsahovat barvy, které oba považujete za osobně významné.

Pomáhají vám vytáhnout všechno dohromady

Možná už máte doma doma velké barevné schéma, ale zdá se, že to vše nedá dohromady, aby to fungovalo. S vybranými barvami nemusí být nic špatného, ​​ale to, jak je dáte dohromady, nevypadá dobře. Je možné, že jste si mysleli, že vaše hlavní barva může lépe fungovat jako přízvuková barva nebo použít méně či více této barvy. Váš pokus o vytvoření monochromatického barevného schématu se možná zkrátil, protože nemůžete najít správnou rovnováhu odstínů a odstínů, aby bylo možné pracovat doma. Poradce pro barvy si může prohlédnout vaše stávající barevné schéma a navrhnout způsoby, jak věci smíchat, aby nalezl dokonalou rovnováhu.

Pokud ještě nemáte paletu barev sestavenou, může váš konzultant použít vaše stávající zařízení a vkus a vytvořit něco na základě toho, co již máte doma. Používání příslušenství a vybavení, které již máte, je levným způsobem, jak aktualizovat vzhled vašeho domova změnou uspořádání a úpravou vašeho interiéru. Tajemství vytvoření nového barevného schématu z toho, co již máte, je otevřeno pohledu na starou výzdobu novými způsoby nebo je ochotno pustit kus, který již nefunguje.