10 tipů pro malování exteriéru vašeho domu

Hill Street Studios / Getty Images

Některé projekty předělávání domů jsou příliš velké na to, aby se vzaly na lehkou váhu, a jeden z nich je malba domu. Přijměte proto vytrvalou mentalitu, připravte své zbraně, připravte se, jako by šli do války, a hlavně relaxujte a bavte se (jen si děláte srandu).

Zde je návod, jak namalovat svůj vlastní dům, a přitom zachovat vaši zdravou rozumnost a zajistit dobrou práci v tomto procesu.

Každá strana domu je projektem pro sebe

Nemysli: Teď budu malovat celý dům.

Místo toho si pomyslete: Teď budu malovat tuto jednu stranu domu. Zvažte jednu stranu domu jako projekt a prozatím ignorujte ostatní strany.

Nejdříve proveďte tvrdé, nudné díly

Tvrdé a nudné části jsou místa jako pod okapem. Zábavná místa pro malování jsou nejvíce viditelné oblasti.

Psychologicky narazíte na potíže, pokud nejprve namalujete všechny zábavné věci. Začnete si myslet, že práce je v podstatě hotová. Když se pak přestěhujete do těch těžkých, nudných oblastí, cítí se jako dvakrát tolik práce. Takže, nejprve si nechte tyhle místa pod okapem.

Házejte si kousek cukroví každý tak často

Během nudných úseků si občas dejte mrkev na konci hole.

Řekněte si: Když dokončím tuto sekci, udělám na chvíli zajímavější část fasády.

Ploché povrchy mohou usnadnit vaši práci

Plochý nebo saténový lak ">

Satinovaný povrchový nátěr se díky svému světelnému lesku snadněji čistí.

Ale jedna skvělá věc na plochém exteriérovém laku je to, že se můžete kdykoli po přestávce znovu podívat na malování, nejsou vidět žádné překrývající se švy.

Na prodloužení žebříku, Malovat, co je na dosah

Pokud jste na 16 'prodlužovacím žebříku, může to být docela časově náročné jít nahoru a dolů a pohybovat jej každých pár minut.

Z tohoto důvodu malovat pokud možno pohodlně a bezpečně na dosah, když jste na vrcholu žebříku, spíše než podle vzoru diktovaného architekturou domu.

Znovu se zde hodí plochý lak. Když se později budete chtít vrátit k těm namalovaným oblastem, je snadné smíchat vaši novou práci.

Paint Sprayer vs. Brush? Váš závěr může být špatný

S levnějšími postřikovači barev na trhu nyní majitelé domů automaticky předpokládají, že postřik jejich domu bude rychlejší a lepší než kartáčování a / nebo válcování. Není tak.

Stříkání barev vyžaduje neuvěřitelné množství přípravných prací: každý čtvereční palec, který se nemá malovat, musí být maskován.

Nejen to, že musíte plachtit pět nebo více stop za domem (pravděpodobně dále). Při přísném vyúčtování času někdy stříkáním a válcováním dojde před postřikem.

Vyberte si své bitvy dobře

Vylepšete vysoce viditelné oblasti. Jsou to místa jako: kolem předních a zadních dveří, celé fasády atd.

Jiná místa, jako pod obávanými okapy, nemusí vyžadovat stejnou úroveň něžné láskyplné péče.

Neprovádějte malování Proveďte opravu / těsnění

Před vlastním ponořením štětce do barvy a jeho rozmazáním na vašem domě musíte nejprve připravit dům jeho záplatováním a utěsněním.

Ano, barva může působit drobné zázraky, jako jsou utonutí otvorů velikosti špendlíků nebo vyplnění vlasových trhlin. Ale to je o všem.

Setkáte se s problémy, když se pokusíte nasekat příliš mnoho barvy a očekáváte, že to bude fungovat jako tmel nebo výplň dřeva.

Vyberte si správnou sezónu pro malování vašeho domu

Pokud se rozhodnete začít malovat mimo svůj domov ve špatném období, budete neustále bojovat s prvky.

I když jste ve „správné“ sezóně pro malování, budete pracovat proti hodinám a kalendáři až do konce.

Použijte každý možný krok, dokonce i ten nejmenší

Dosah na špičkách prstů na nohou, abych mohl létat, je jedna věc. Ale když jste na nohou, abyste malovali celou 22 'dlouhou část vašeho domova, práce - a potenciál pro zranění - se sčítají za minutu.

Později toho večera budete svírat záda v bolesti. Místo toho použijte krok, kdykoli je to možné, abyste se vyhnuli malování daleko nad hlavu.