10 jednoduchých tipů, jak ušetřit peníze v obchodě s barvami

Beaucroft / iStock / Getty Images

The Ultimate Guide

Úvod
 • Prep & Primer

  • Paint Primer: Průvodce základními způsoby použití
  • Je barva a základní nátěr v jedné hodnotě "
  • Připravte sádrokarton na malování
  • Potřebujete vyčistit stěny ">
  • Malování pásky vs řezání
  • Jak vyměnit pokoj
  • Naučte se techniku ​​řezání
 • Techniky lakování

  • Malování místnosti bez nepořádku
  • Spray Paint Walls vs Rolling
  • Tipy pro lepší práci s barvou
  • Malovat zdi jako profík
  • Správný způsob použití štětce
  • Malování válečkem
 • FAQs

  • Jak dlouho vydrží malování ">
  • Měli byste nejprve malovat zdi nebo ořezávat ">
  • Můžete udělat rychleji suché barvy ">
  • Kdy odstranit Painterovu pásku
  • Jak čistit štětce
 • Základy malování

  • Tipy pro úsporu peněz na programu Malování
  • Pochopení různých typů barev
  • Výběr správné barvy interiéru
  • Nízká barva VOC vs Žádná barva VOC
 • Co koupit

  10 jednoduchých tipů, jak ušetřit peníze v obchodě s barvami

  Autor: Diana Hathaway Timmons

  Aktualizováno 15/15/19

  Lumina / Stocksy United

  Pamatujte, že v lakovně můžete opravdu ušetřit peníze. Malování je jedním z nejrychlejších způsobů, jak si vytvořit svůj domov. Pokud se snažíte ušetřit peníze, aktualizace barevného schématu pomocí barvy je ve srovnání s jinými projekty zdobení po vašem domě finančně výhodná. Přestože barva může být relativně levná ve srovnání s výměnou pultů nebo podlah, stále můžete do registru obchodu s barvami postavit velký účet. Vyzbrojeni několika jednoduchými tipy, můžete co nejlépe využít svůj rozpočet na zdobení a zároveň vytvořit svůj vysněný prostor.

  Začněte plánem a držte se ho

  Chcete-li natáhnout svůj rozpočet na zdobení barvou, musíte být před nákupem organizováni. Impulzní nákupy rychle klesnou z vašeho rozpočtu a jen zřídka se vypracují, pokud jde o výběr barvy pro váš domov. Pokud máte rádi vzrušení z nákupu impulsů, raději se držte vzorkování impulsů. Když zamíříte k čítači barev, vyberte si vzorky barev, o kterých si myslíte, že budou ideální pro váš prostor, ale do seznamu přidejte jednu nebo dvě překvapivé výběry. Získáte vzrušení nečekaného, ​​bez vyúčtování za překreslení vašeho pokoje ve správné barvě. Často se barva, kterou si vezmete na rozmaru, stane dokonalou volbou, ale určitě budete muset nejprve vyzkoušet barvy barvy na zdi.

  Hledejte prodej barev

  Prodejny barev a domů zlepšují několikrát ročně velké tržby. Brzy na jaře je nejoblíbenější doba prodeje barev v průmyslu, protože je to nejoblíbenější sezóna pro domácí vylepšení. Pokud máte oblíbenou značku barvy, sledujte je na sociálních médiích a získejte zprávy o prodeji a speciálních akcích. Počkáním několika týdnů můžete ušetřit spoustu na nákupech barev.

  Použijte kalkulačku barev

  Pokud kupujete barvu pro svůj malířský projekt pro kutily, můžete ušetřit peníze tím, že barvu nepřepíšete. Použijte kalkulačku barev, abyste se ujistili, že nekupujete příliš mnoho barvy nebo příliš málo. Je v pořádku nechat zbývající barvu pro uložení pro opravy nebo pro zajištění plné pokrytí stěn, ale pokud nechcete spočítat, co budete potřebovat, můžete snadno skončit dalším galonem nebo dvěma. Online kalkulačka barev vám ukáže, jak změřit vaši oblast barvy, a dá vám dobrou představu o tom, co musíte koupit. Nezapomeňte vzít v úvahu počet vrstev, které budete potřebovat na zakrytí stěn, zejména pokud používáte produkt nátěr + základní nátěr. Pokud potřebujete pomoci s výběrem správné barvy barvy, existuje několik vynikajících aplikací barvy barvy, které vám pomohou sladit nebo prozkoumat nápady barvy barvy pro váš domov.

  Buďte svým vlastním malířem

  Pokud máte čas a nějaké dovednosti, můžete svůj rozpočet ušetřit tím, že budete vlastním malířem. Řešení malířské práce pro celý dům může být velkou investicí času, ale pokud dokážete dokončit projekt zhruba za týden, můžete to zvládnout mnohem lépe. Budete chtít mít k dispozici ty nejlepší nástroje a spotřební materiál k tomu, aby svou práci vykonávali správně a byli při tom v bezpečí. Pokud dokážete najmout přátele na malířské párty, práce může být rychle dokončena, pokud na tuto práci pečlivě dohlížíte, aby byla zajištěna její jednotnost od stěny ke zdi.

  Zvažte pronájem profesionálního malíře

  Pravděpodobně nemáte čas ani zájem zahájit malířský projekt pro kutily. Pronájem profesionálního malíře by pro vás mohla být tou nejlepší volbou. Vypočítejte si svůj vlastní čas, abyste zjistili, zda stojí za to udělat několik hodin nebo dní, než sami dokončíte malování. Pokud ne, zeptejte se kolem, zda vaši přátelé mají doporučení pro velkého malíře, a ujistěte se, zda online recenze několika malířů, než se rozhodnete pro jednoho. Profesionální malíř vám také může pomoci s výběrem správné barvy a provedení pro váš domov. Váš lakovací profesionál vám také může poskytnout tipy, které barvy nejlépe fungují ve vaší oblasti.

  Zkuste použít Malování jako přízvuk pro projekt s velmi nízkým rozpočtem

  • Váš rozpočet na malování může být v tuto chvíli dost malý, ale stále můžete mít dopad na svůj prostor strategickým použitím barvy pro akcent s nízkým rozpočtem.
  • Vytvoření přízvukové zdi je nadčasovou možností zdobení, která používá velmi málo barvy. Většina přízvukových stěn může být dokončena nejvýše jedním galonem barvy.
  • Barva může být také použita jako jednoduchý kutilský projekt pro zvýraznění regálů a vnitřních skříní s ohromující akcentovou barvou, bez velkých nákladů a úsilí.
  • Nejnovější nástěnné šablony mohou také poskytnout vašemu prostoru stylový pop barev pro maximální dopad s malým množstvím barvy.

  Vyberte správný vzorec malování pro úlohu

  Paint + primer je v současné době oblíbeným vzorcem pro malíře pro kutily. Kvalitní barva + základní vzorec vám může ušetřit čas a peníze tím, že eliminuje potřebu nákupu samostatného základního nátěru. Přečtěte si recenze a promluvte si s profesionály barvy v obchodě, abyste se ujistili, že pro svou práci vyberete nejlepší recept.

  Matný nebo plochý povrch je nyní hlavním trendem barvy. Matný povrch stěny vypadá jednoduše a elegantně, ale není vhodný do každého prostoru. Matná nebo plochá barva je skvělá pro změkčení nedokonalostí stěn, ale není dobrou volbou pro prostory s velkým provozem nebo vlhkostí. Kuchyně a koupelny byly téměř vždy natřeny v pololesku, aby se vypořádaly s vlhkostí, ale trendem bylo jít s méně lesklým leskem, jako je skořápka nebo satén, pro jemnější vzhled. Výběr správné barvy pro vaše stěny je více než jen barva, je to také lesk a textura.

  Pokud kupujete vzorky barev, zeptejte se, s čím leskem je vzorek vytvořen, protože po výběru barvy se může lišit od toho, co byste chtěli na svých stěnách. Odchylka v lesku od sklenice na vzorek může mít velký vliv na to, jak bude vaše barva barvy vypadat ve správném lesku.

  Použijte jednu úžasnou barvu barvy v celé domácnosti

  Hromadný nákup vám může ušetřit peníze téměř ve všem, včetně barvy. Pokud najdete po celém domě jednu úžasnou barvu barvy, zvažte nákup v 5 galonovém kbelíku, abyste ušetřili peníze. Každá barva vypadá elegantně z místnosti do místnosti. Přidejte nádherné lupínky barvy a přízvuku s dekorem, aby každá místnost měla svůj vlastní styl.

  Nezapomeňte ochutnat hlavní barvu barvy v každé místnosti, kterou budete malovat, abyste se ujistili, že funguje všude. I neutrální barva barvy může vypadat odlišně od místnosti kvůli osvětlení, umístění a dokonce i listovím mimo okno. Testování nové barvy barvy je zvláště důležité, pokud ji kupujete hromadně.

  Buďte chytří ohledně vašich obrazových potřeb

  Určitě budete chtít koupit ty správné zásoby, pokud budete malovat svůj domov, ale nenechte se příliš unést. Zeptejte se odborníka na barvy ve vašem obchodě s barvami nebo domácími potřebami, které kartáče a válečky nejlépe fungují pro texturu vašich stěn. Nebojte se klást otázky u pultu, ale ujistěte se, že jste připraveni, než se vydáte do obchodu s barvami. Správné nástroje pro vaše povrchy vám mohou ušetřit peníze tím, že eliminují potřebu více vrstev barvy pro pokrytí textury a nedokonalostí.